Libre DeFi (LIBRE) Token Nedir? Libre DeFi (LIBRE) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

LIBRE projesinin etiği, DeFi ile ilgili her şey için bir "tek durak noktası" yaratmaktır. Libre DeFi'nin büyümek için hala çok kullanılmayan bir pazar olduğuna inanıyoruz. Libre DeFi (LIBRE) Token Endüstrinin karşılaştığı sorunlar, yeni kullanıcılar için giriş engelinin çoğu zaman bunaltıcı ve hantal olabilmesidir. Amacımız, Kripto konusunda deneyimli gazilerin ve yeni kullanıcıların DeFi'nin sunduğu tüm avantajlardan yararlanabileceği bir ortam yaratmaktır. Ağ büyüdükçe, tam uyumlu, güvenli ve kullanımı kolay, merkezi olmayan finansal hizmetlerin tüm özelliklerine ulaşana kadar LIBRE'ye yetenekler eklemeye devam edeceğiz. 

Libre DeFi bugünkü fiyatı ₺2,48 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.568.402 TRY. LIBRE / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Libre DeFi son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3830, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100.000.000 LIBRE coin.

Libre, DeFi kullanıcıları için zincirler arası ekonomiyi basitleştirmek için tek duraklı bir platformda likidite sağlayan merkezi olmayan bir AMM ve Getiri Toplama protokolüdür.

Libre, zincirler arası likidite pençesini, en uygun fiyatı bularak ve tek bir tıklamayla Likiditeye dönüştürerek otomatik birleştirme ile çiftçilik kampanyalarını başlatmak için kullanır.

Libre'nin USDL Stablecoin'i, platformdan alınan ücretlerle varlık desteklidir.

Libre ayrıca sektöre akın eden yeni nesil genç bireyleri dahil etmek için sağlam NFT Ekosisteminden yararlanarak bahis için sadakat bonusları da sunuyor.

Libre ayrıca, hesaplarına doğrudan kredi kartlarından para yatırmak isteyen DeFi kullanıcıları için giriş engelini azaltmak için fiat rampaları da sunacak.

Token adı: Libre DeFi
Token sembolü: LIBRE

Web Sitesi: http://app.libredefi.io/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Libre DeFi (LIBRE) Token nereden satın alabilirim?

Libre DeFi (LIBRE) Token Nereden Satın Alabilirim

Libre DeFi (LIBRE) Token NEREDEN ALINIR?

Libre DeFi (LIBRE) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Libre DeFi (LIBRE) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol