Öğretmen karne görüşleri 1. dönem karne görüşleri örnekleri

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

- " Güleryüzün, neşen hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olması diliyorum.."
- " Benim yerinde duramayan, büyümüş de küçülmüş küçük dahim. Başarı ve tüm güzellikler hep seninle olsun"
- " Küçük yaramazlıkların da olsa, gösterdiğin gayret ve bana verdiğin başarı hediyesi herşeye değer. Teşekkür ediyorum yavrum"
- " Büyüdüğünde geriye baktığında, başarılı bir öğrenci ve seninle her zaman gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Dilerim, başarın ve güzel bir hayat da seni gelecekte bekliyor olur..."
- " Benim şen şakrak, neşeli yavrum. Verdiğin mutluluk hala içimi ısıtıyor. Başarın ve neşen daim olsun"
- Ders içi ve ders dışındaki davranışlarıyla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

ÇOK BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN


Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden


Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum


Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller.

Başarılı bir yıl geçirdin. Başarılarının artmasını istiyorsan tatilini verimli geçirmen gerekir.

Gösterdiğin başarı takdire şayan. Yeni eğitim öğretim yılında bu başarının daha da artmasını dilerim.

Etkili çalışamadığın için derslerde başarı gösteremedin. Bu durumu düzeltmen gerekir. Ancak o zaman hayattan haz alırsın.

Arkadaş ortamının olumsuz etkisiyle senden beklenen başarıyı gerçekleştiremedin. Bu vaziyetini düzeltmen gerekir.

İYİ SAYILABİLECEK ÖĞRENCİLER İÇİN

 - Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.
- Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.
- Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.

NORMAL ÖĞRENCİLER İÇİN

- Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.
- Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.
- Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

ZAYIF ÖĞRENCİLER İÇİN

- Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın.
- Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum.
- Eksiklerini tamamlaman Ferhat’ın dağı delmesinden daha zor değil. O başardığına göre sen neden başaramayasın? İkinci dönem daha planlı ve düzenli olmanı bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. İstersen başarabilirsin.

Anahtar Kelimeler:
1. DönemKarne Görüşleri örnekleriKarne Görüşleri Okul ÖncesiKarne Görüşleri | Okul ÖncesiKarne Görüşleri 2020 1. DönemKarne Görüşleri 2020 2 Dönem1. SINIF KARNE GÖRÜŞLERİ1.sınıf 1.dönem Karne Görüşleri1.sınıf 2.dönem Karne GörüşleriKarne Görüşleri 1. DönemKarne Görüşleri 2. DönemLise Karne GörüşleriMotive Edici Karne Görüşleri 2021En Güzel Karne GörüşleriÖğretmen Karne Görüşleri 2020-2021Çok Başarılı Öğrenciler İçin Karne GörüşleriOrtaokul Karne GörüşleriE-okul LiseBirinci Dönem Karne Görüşleri1. Dönem Karne Görüşleri örnekleri2021 Öğretmen Karne GörüşleriÖğretmen Karne Görüşleri 1. Dönem Karne Görüşleri örnekleriLise Öğretmenlerine Karne GörüşleriOrtaokulIlkokulÖğretmenden öğrenciye Hatıra YazılarıÖzel Eğitim öğrencisi Karne GörüşüÖğretmen GÖRÜŞÜ EBA2021 Karne Görüşü2020 Karne Görüşü2019 Karne GörüşüMotive Edici Karne GörüşleriÖğrenci Hakkında öğretmen GörüşleriBaşarılı Veya Başarısız öğrenciler Için Karne GörüşleriPandemi Karne Görüşleri1.dönem Karne GörüşleriBaşarılı Veya Başarısız öğrenci Karne Görüşleri 2021Başarılı Veya Başarısız öğrenci Karne Görüşleri 2020Başarılı Veya Başarısız öğrenci Karne GörüşleriÖğretmen Karne GörüşleriZAYIF ÖĞRENCİLER İÇİNNORMAL ÖĞRENCİLER İÇİNİyi Sayılabilecek Öğrenciler İçinÇok Başarılı Öğrenciler İçinÖğrenciler İçin Karne GörüşleriKarne GörüşleriTüm Sınıflar İçin Manili Ve Normal Karne Görüşleri1. Ve 8. Sınıf Arası Öğrenciler İçin Karne Görüşleri1. Sınıf Ile 8. Sınıf Arası Öğrenciler İçin Karne GörüşleriÖğretmen Karne Görüş Yazıları1. Sınıf Ile 8. Sınıf Arası ( Tüm Sınıflar ) İçin Karne Görüşleri ( Öğretmen Karne Görüş Yazıları ) 2

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Tarık Turan 2 yıl önce

Derse girip kamera ve sesi kapatıp ne dersi dinlemeyen öğrenciye karne görüşüm şudur: Lan .... Okul açılınca göreceğim oğlum/kızım , sen dünyaya eğlenmeye mi geldin dankalak... Git pazarda limon, mandalina patlıcan sat bari bir işe yara, maloküzü...

Avatar
Ali Tahir 2 yıl önce

Oğlum kardesine karne vereceğim ama sana karne marne yok. Kardeşin senden daha fazla derse katıldı çünkü. 2×5= diyorum kardeşin auuuon diyor..

Avatar
Veli Fakir 2 yıl önce

Bir öğrencim var bir derse giriyor sonraki derslere girmiyor. Velisine sordum niye böyle yapıyor. Hocam hep aynı öğrenciler konuşuyor öğretmen beni konuşturuyor diyor. Ben de derse çok geç geliyor geldiğini de sonradan giremiyorum bundan sonra dikkat ederim. Sıkıldım garı.... okullar açılsın. Ölen ölüyor kalan kalıyor. Dünyaya kazık mı çakacağız? Oleceksek ölelim gitsin..

Avatar
Ali Kartal 2 yıl önce

Akdeniz Karadeniz karneleri isteriz.

Avatar
Veli Fakir 2 yıl önce

Tablet niye gelmedin
gün dedin, beş gün dedin
Aylar oldu gelmedin
Geçen cuma gelecektin
Haftalardır gelmedin.
Tablet niye gelmedin?

Avatar
Mutlu Umut 2 yıl önce

Derse girme imkanı olup derse girmeyen tembel öğrencilere karne görüşüm şudur: Lan oğlum baban para kazanmak için bina iskelelerine tırmanırken, baban seni okutmak için çöpçülük yaparken, sana tablet için borç alırken senin yaptığına ne denir biliyor musun? Sana yedirdigim kavun karpuz kabukları zıkkım zehir olsun. Babana cagrımdır, babası aldığın o tableti derse giremeyen .... Öğrenciye ver o çocuğunu da sanayiye ver, bari tornacı olsun.

Avatar
Hatice Güneri 2 yıl önce

Lan oğlum bırakın vıdı vıdı yapmayı da ek iş yapın. Zati bu Corona bitene kadar yeni us kurup zengin olursunuz. Bu jukes verme diye Bir yazar var "iki yıl okul tatili" diye kitabı var. Bir yıl daha bitmedi. Denekk ki daha 13 ay var. 13 ay da insan astronot olur aya bile çıkar...