Güncel Bedava Pubg Mobile Hesapları

 
PUBG Mobil Ücretsiz Hesaplar


PUBG Mobile, Mobil için 2021'in en popüler ve 1 numaralı savaş alanı TPP ve FPP oyunlarından biridir. Bir kişi oynamak istiyorsa, loin için bir PUBG mobil hesabına ihtiyacı var; PUBG Mobile oynamak istiyorsanız, PUBG oyununuza giriş yapmak ve başarılarınızı ve Sıralamanızı kaydetmek için bir Facebook, Twitter veya Gmail hesabına ihtiyacınız var.

Birisi PUBG Mobile'a ilk kez kaydolduğunda, UC ve Gun kaplamaları ve başka herhangi bir ödülü olmayan yeni bir hesabı olur, bu yüzden bugün size 2021'de ücretsiz bir PUBG Mobile Hesabı almanın en iyi yöntemini göstereceğiz. ücretsiz UC, Guns görünümleri, ücretsiz kraliyet geçişi, BP ve çok daha fazlasını içeren, kraliyet geçişi gibi ücretsiz ödüllere sahip ücretsiz ve taze bir PUBG Mobil hesabı istiyorsanız, aşağıda gösterilen yöntemi izleyin. Ayrıca  Garena Free Fire ve Fortnite gibi diğer oyunlar ve diğer birçok popüler çevrimiçi oyun için ücretsiz hesaplar alabilirsiniz.


PUBG Mobil Ücretsiz Hesap Ödülleri:
Aşağıda gösterilen yöntemle bir PUBG Mobil Hesabı oluşturursanız, ücretsiz ödüller, primler ve ücretsiz ödeme alırsınız.

Ücretsiz bir PUBG Mobil Hesabı edinin.
Giriş sırasında ilk kez Ücretsiz Sekiz Yüz (800) UC kazanın
M416, AKM, DP 28, Scar-L, M16A4, M762 UMP ve KR 98, M24 gibi Snipers gibi farklı silahların ücretsiz silah görünümlerini alın. AWM, S12k gibi kısa silahlar ve çok daha fazlası
Ücretsiz PUBG Mobile Sezon 14 kıyafetleri
Yüz bin (100000) BP 
İki Bin (20000) gümüş parçası

E-posta yoluyla ücretsiz PUBG Mobil Hesabı:

Burada, herhangi bir kayıt olmadan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bazı yeni PUBG Mobil Hesaplarının yeni bir listesi var, bu nedenle bir e-posta adresi olan bir PUBG Mobil hesabı istiyorsanız, bu listeyi kontrol etmelisiniz. Tüm bu PUBG Mobile hesapları herhangi bir yazılım veya program olmadan manuel olarak oluşturulmaktadır ve tamamen güvenlidir, bu yüzden kendinizi hiç riskli hissetmeyin. 
PUBG Mobile Lite Ücretsiz Hesapları Alın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ahmet Elmastaş 4 hafta önce

Abi ne olur bana hesap ver ailemin durumu iyi değil onun için hiç kıyafet im yok

Avatar
Doğukan 4 hafta önce

Abi benim durum iyi değil ben victor la oynuyom hiç kıyafetim olmadığı için lütfen bana bi heaap