Doğum Tarihinize Göre Renginizi Bulun! Renkler Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

23 Aralık – 1 Ocak Kırmızı
2 Ocak – 11 Ocak Turuncu
12 Ocak – 24 Ocak Sarı
25 Ocak – 3 Şubat Pembe
4 Şubat – 8 Şubat Mavi
9 Şubat – 18 Şubat Yeşil
19 Şubat – 28 Şubat Kahve
1 Mart – 10 Mart Turkuaz
11 Mart – 20 Mart Limon
21 Mart Siyah
22 Mart – 31 Mart Erguvan
1 Nisan – 10 Nisan Lacivert
11 Nisan – 20 Nisan Gümüş
21 Nisan – 30 Nisan Beyaz
2 Mayıs – 14 Mayıs Mavi
15 Mayıs – 24 Mayıs Altın
25 Mayıs – 3 Haziran Krem
4 Haziran – 13 Haziran Gri
14 Haziran – 23 Haziran Kestane
24 Haziran Gri
25 Haziran – 4 Temmuz Kırmızı
5 Temmuz – 14 Temmuz Turuncu
15 Temmuz – 25 Temmuz Sarı
26 Temmuz – 4 Ağustos Pembe
5 Ağustos – 13 Ağustos Mavi
14 Ağustos -23 Ağustos Yeşil
24 Ağustos – 2 Eylül Kahve
3 Eylül – 12 Eylül Turkuaz
13 Eylül – 22 Eylül Limon
23 Eylül Zeytin
24 Eylül – 3 Ekim Erguvan
4 Ekim – 13 Ekim Lacivert
14 Ekim – 23 Ekim Gümüş
24 Ekim- 11 Kasım Beyaz
12 Kasım – 21 Kasım Altın
22 Kasım – 1 Aralık Krem
2 Aralık – 11 Aralık Gri
12 Aralık – 21 Aralık Kestane
22 Aralık ÖrdekYeşili

Ördek Yeşili

Çoğunlukla görünüşünüzle ilgilisiniz. Aşk konusunda yüksek standartlara sahipsiniz. Dikkatli düşünür, tam ve kesin çözümler üretirsiniz. Aptalca bir hata yapmanız oldukça zordur. Liderlik etmeyi ve önde olmayı seversiniz. Yeni arkadaşlar edinmek sizin için kolaydır.

Yeşil

Yeni insanlarla iyi anlaşırsınız. İnsanlardan uzak duran ve çekingen biri değilsiniz ancak bazı zamanlarda sözlerinizle başkalarının duygularını yaralayabilirsiniz. Sevgiliniz tarafından fark edilmek ve sevilmek istersiniz ancak çoğunlukla doğru insanı bekleyen bekar biri olursunuz.

Limon

Sakinsiniz ancak kolaylıkla psikolojik baskı altına girebilirsiniz. Kıskançlığa çabuk kapılırsınız. Küçük şeyler üzerinde durup şikayet edebilirsiniz. Bir konuya saplanıp kalmazsınız. Başkalarının sizden hoşlanması ve güvenmesi için gereken özelliklere sahipsiniz.

Sarı

Tatlı, sevimli ve saflığa sahip birisiniz. Birçok kişi tarafından size güvenilir. İlişkiler konusunda güçlü bir liderliğe sahipsiniz. Doğru kararlar verirsiniz ve doğru zamanda doğru seçimi yaparsınız. Daima romantik bir birlikteliğin hayalini kurarsınız.

Turuncu

Kendi davranışlarınızın sorumluluğunu üstlenirsiniz ve başkalarına nasıl davranmanız gerektiğini bilirisiniz. Erişmek istediğiniz hedeflere sahipsiniz ve rekabetçisiniz. Arkadaşlık konusunda güveneceğiniz birini bulmakta zorlanırsınız ancak doğru arkadaşı bulduğunuzda ona sonuna kadar güvenirsiniz.

Kırmızı

Sevimli, cana yakın ve her zaman sevgi konusunda çok seçicisiniz. Sevilmek  istersiniz. Canlı, neşeli, ancak çabuk sıkılan, ruh hali çabuk değişen biri olabilirsiniz. Sizin istediğiniz şekilde sizi seven hoş, yumuşak insanlarla olmaya eğilimlisiniz. Kolayca konuşabildiğiniz, sizi rahat hissettiren insanlardan hoşlanırsınız.

Kestane

Akıllısınız ve neyin doğru olduğunu bilirsiniz. Bazen başkalarının ne hissettiğini düşünmeden ya da soruna neden olacaksa bile işlerin sizin istediğiniz şekilde gitmesini istersiniz. Ancak aşk konu olduğunda sabırlısınız. Bir kere sizin için doğru insanı yakaladığınızda daha iyisini bulmak için başka bir şey aramazsınız.

Krem

Sportif ve rekabetçisiniz. Kaybetmeyi sevmezsiniz. Güvenilir ve oldukça dışa dönüksünüz. Aşka dikkatli yaklaşırsınız ve kolay aşık olmazsınız. Fakat bir kez buldunuz mu uzun süre uzaklaşmasına izin vermezsiniz.

Pembe

Her konuda en iyisini yapmaya çalışırsınız. Başkalarına yardım etmeyi ve onlarla ilgilenmeyi seversiniz. Ancak kolay memnun olan biri değilsiniz. Olumsuz düşüncelere sahipsiniz ve peri masallarındaki romantik aşkı beklersiniz.

Erguvan

Gizemlisiniz, asla bencil değilsiniz ve her şeye kolaylıkla ilgi gösterirsiniz. Gününüz ruh halinize bağlı olarak üzüntülü ya da sevinçli olabilir. Arkadaşlar arasında popülersiniz ancak aynı zamanda çabuk unutur ve aptalca davranabilirsiniz. Güvenilir kişilerden hoşlanırsınız.

Lacivert

Çekici ve yaşadığı hayatı seven birisiniz. Her şeye karşı güçlü hisleriniz vardır. Dikkatiniz kolayca dağılabilir ve kolayca endişelenebilirsiniz. Birine kızdığınızda onu affetmeniz çok zor olabilir.

Mavi

Düşük bir öz saygıya sahipsiniz ve oldukça seçicisiniz. Sanatsal yönü olan birisiniz ve kolaylıkla aşık olabilirsiniz. Ancak aşkın yanınızdan geçip gitmesine izin verirsiniz. Aşkta kalbinizin değil zihninizin tarafında olusunuz.

Turkuaz

Duygularınız kolaylıkla ve aniden değişir. Kendinizi daima yalnız hissedersiniz. Seyahatten hoşlanırsınız. Doğrucu ve dürüstsünüz ancak dinlediğiniz herkese kolaylıkla inanırsınız. Aşkı bulmak sizin için zor kaybetmekse kolaydır, bazı zamanlar aşk yüzünden incinirsiniz.

Beyaz

Hayal kurarsınız ve yaşamda hedefleriniz vardır. Çabuk kıskançlığa kapılırsınız, kolay tepki vermezsiniz. Farklı ve değişik birisiniz ve bazı zamanlar diğerleri tarafından da çoğunlukla böyle olduğunuz düşünülür.

Gümüş

Hayal gücü kuvvetli ve utangaç birisiniz ancak yeni şeyler denemeyi seversiniz. Kendi kendinize meydan okumayı seversiniz. Kolay öğrenirsiniz ve ‘elde edilmesi zor olan’ hoşunuza gider. Aşk hayatınız da normal olarak zorlu ve kafa karıştırıcıdır.

Gri

Aktif ve çekicisiniz. Duygularınızı asla gizleyemezsiniz, içinizdeki her şeyi dışa vurursunuz. Ancak  bencil olabilirsiniz. Fark edilmeyi istersiniz. Size haksız ve eşitliksiz davranılmasından hoşlanmazsınız. Bulunduğunuz yere canlılık ve hoşluk getirirsiniz. Gereken zamanda ne söyleyeceğinizi bilirsiniz ve iyi bir espri anlayışına sahipsiniz.

Siyah

Meydan okuyucu, oldukça cesur ve yüreklisiniz. Ancak hayatınızda değişikliklerden hoşlanmazsınız. Bir kere karar verdiniz mi uzun süre aynı şekilde bunu sürdürürsünüz. Aşk hayatınız da zorlu, meydan okuyucu ve farklıdır.

Kahve

Aktif ve sportif birisiniz. Başkalarının size yakınlaşması zordur. Ancak kolay aşık olursunuz. Bir kez bir şeyi elde edemeyeceğinizi öğrendiğinizde çabuk pes eder ve çabucak bırakırsınız.

Zeytin

Sıcak ve açık kalplisiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle uyumlu görünürsünüz. Sertlik ve şiddetten hiç hoşlanmazsınız. Ahlakça doğru olanı bilirsiniz. İyiliksever ve neşelisiniz. Başkalarına kolay kolay gıpta etmezsiniz.

Altın

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilirsiniz. Dışadönük ve neşelisiniz. Sizin için aradığınız kişiyi bulmak zordur. Ancak bir kere doğru insanı bulduğunuzda uzun süre bir daha tekrar aşık olamazsınız.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

Dolar Yorum