BEP Modülü Nasıl Kullanılır?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

BEP Nedir? BEP modülünü kimler kullanır? BEP modülü kullanımı, nasıl yapılmakta? BEP ne işe yarar? Hangi öğretmenler BEP kullanabilir? BEP açılımı ve kullanımı nasıl yapılıyor? 
BEP planı özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilere uygulanmaktadır. BEP uygulaması sayesinde, özel eğitim ihtiyacı duyan öğrencilerin, eğitimleri gerçekleşmektedir.
Kaynaştırma öğrencilerinin ihtiyaç duyduğu eğitimler doğrultusunda, motor becerileri gerektiren derslerin uygulamalı bölümlerinden hangilerinden muaf olacağına [öğrenci ve velinin onayı alınarak] karar verilir.
 

BEP Modülü Kullanım Kılavuzunu, Aşağıda Yer Alan Açıklamalar Sayesinde Uyguluyabilirsiniz

  • Öğrencinizi ekleyiniz.
  •  Öğrencinize ders ekleyiniz.
  • Seçtiğiniz ders ile ilgili öğrencinin eğitsel performansını (var olan performans düzeyi) belirleyiniz.
  •  Derse uzun dönemli amaç ekleyiniz.
  •  Eklediğiniz amaçlara kısa dönemli amaç ekleyiniz.
  •  Kısa dönemli amacınızın başlama bitiş tarihini güncelleyiniz.
  •  Kısa dönemli amacınıza araç-gereç ekleyiniz.
  • Öğretim yöntem ve tekniklerini belirleyiniz.
  •  Ders sayfasına geri dönüp önce ön izleme yapınız, sonra PDF formatında çıktı alınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı