Yarıyıl Tatili Uzatıldı mı?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

15 tatil sonrasında, okullar açılacak mı? Yarın okul var mı? Okulların açılma tarihi uzayacak mı? Okullar ne zaman açılacak? 
2023-2024 Eğitim öğretim yılı için yarıyıl tatili yarın sona eriyor. Yarıyıl tatilinin bitmesine saatler kala, bazı sosyal medya hesaplarında ve haber sitelerinde, okulların yarın açılmayacağını, tatilin uzadığına dair söylentiler dolaşmakta. Peki gerçekten yarıyıl tatili uzayacak mı?

Halen devam eden okullar açılmayacak söylentilerine MEB son noktayı koydu.
İçimizde geçen yılın hüznü varken bu tür söylemlerin çıkmasını normal karşılıyorum.Geçen yıl sabah okula gitmek için hazırlanıp depremle birlikte ebedi aleme göç eden tüm yavrularımızın ve ailelerinin ruhları şad olsun, Rabbim merhametiyle muamele eylesin, yattıkları yerde incitmesin.Dünyada kalanları varsa Rabbim çok büyük sabırlar versin.

Bir şunu diyen bir yazı 'TMILE Millî Eğitim Bakanlığı Sevgili Öğrencilerimiz, @tcmeb 2sa yoksanız çiçek açmaz okul bahçelerimiz, şenlenmez gönüllerimiz... Yarın sabah tüm okullarımızda sizleri böyle bu coşku, bu hevecan ve bu aşkla bekliyoruz...' görseli olabilir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al