Canlı Yayında Öğrencilerine Ders Verdiği Esnada Corona Virüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Canlı Yayında Öğrencilerine Ders Verdiği Esnada Corona Virüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti: Arjantin'de şoke eden bir olay yaşandı. 
Canlı yayında öğrencilerine ders anlatan bir üniversite profesörü, bir anda nefes nefese kalıp öğrencilerinin gözü önünde hayatını kaybetti.
Yaşanan bu trajik olay tüm dünyada şok etkisi yarattı. İlk kez canlı yayın esnasında bir kişi corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Sürekli öksürdüğü halde ders anlatmaktan vazgeçmeyen öğretmenin ölümüne tanık olan öğrenciler panik oldular. 

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'teki Universidad Argentina de la Empresa'da siyaset ve uluslararası ilişkiler dersi veren 46 yaşındaki Paola de Simone adlı profesörün Zoom uygulamasında online eğitim verdiği sırasında nefes nefese kaldı. Öğrencilerinin de paniklediği anda, profosör kısa bir süre sonra canlı yayında eğitim verdiği sırada hayatını kaybettiği belirtildi.

Üniversiteden bir koordinatörün yaptığı açıklamada Simone'un sürekli öksürük çekmesine rağmen çalışmaya devam ettiği belirtilirken, yetkililer, profesör Simone'nın koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetmiş olabileceğini ifade etti.

DHA

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al