MEB Üstün Başarı Belgesi Alanları Değerlendirme Formu?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başarı Belgesi: Olağanüstü gayret ve çalışmaları ile emsallerine göre başarılı görev yapmak suretiyle, kamu kaynağında önemli ölçüde tasarruf sağlanmasında, kamu zararının oluşmasının önlenmesinde ve önlenemez kamu zararlarının önemli ölçüde azaltılmasında, kamusal fayda ve gelirlerin beklenenin üzerinde artırılmasında veya sunulan hizmetlerin etkililik ve kalitesinin yükseltilmesinde somut olaylara ve verilere dayalı olarak katkı sağladıkları tespit edilenlere verilebilir.

Millî Eğitim Bakanlığı Personeline Başarı, Üstün Başarı Belgesi ve Ödül Verilmesine Dair Yönerge kapsamında Üstün Başarı Belgesi olan personeller arasından Ödül verilecek personel belirlenir.
 

Ödül alması uygun görülenlere en yüksek Devlet memuru aylığının (ek gösterge dâhil) %200’üne kadar maddi olarak ödeme yapılabilir. Ödül, Üstün Başarı Belgesi alan personele verilebilir. Her üstün başarı belgesi olana ÖDÜL VERİLMEZ. Ama Ödül verilecek personel Üstün Başarı Belgesi olanlar arasından belirlenmek zorundadır. Ödül alanlara maddi ödeme dışında Ödül Belgesi verilir ve MEBBİS sistemine işlenir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al