29 Ekim'de Ek Ders Ödenir mi?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

29 Ekim Cumhuriyet bayramında, ek ders ödemesi yapılır mı? 29 Ekim Cumhuriyet bayramında öğretmenlere ve yöneticilere, ek ders ödeniyor mu? Milli Bayramlara denk gelen günlerde, öğretmen ve yöneticiler ek ders alabilir mi? 29 Ekim'de ek ders ödenecek mi? 29 Ekim Cumhuriyet bayramında ücretli öğretmenler okula gidecek mi? 29 Ekim Cumhuriyet bayramında ücretli öğretmenlere ek ders ödenir mi?
 

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı 2023 yılında Pazar gününe denk gelmektedir. Ülkemizin her bir köşesinde büyük bir coşkuyla kutlanacak olan 100. yıl Cumhuriyet bayramı tüm okullarda, kutlanacak.
 

Peki 29 Ekim'de öğretmenlere ek ders ödenecek mi?
 

29 Ekim Cumhuriyet bayramında öğretmenlere ve yöneticilere, her hangi bir kesinti yapılmadan ek ders ücreti ödenmektedir.

Ücretli öğretmenler 29 Ekim'de okula gitmek zorunda mı? Ücretli öğretmenler 29 Ekim'de ek ders alabilirler mi?
29 Ekim Cumhuriyet bayramında, ücretli öğretmenlerin törenlere katılması zorunlu değildir. Milli Bayramlarda veya tatil günlerinde ücretli öğretmenlere her hangi bir ek ders ücreti ödenmez. Ücretli öğretmenler girdikleri ders karşılığı sonrasında ücret alabilmektedirler. 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al