TRT Çocuk Yönetimi Çocuklara Matematiği Çizgi Filmle Sevdirecek

TRT Çocuk Yönetimi Çocuklara Matematiği Çizgi Filmle Sevdirecek. Çocukların matematiği sevmesini sağlamak için TRT çocuk yönetimi bir ilke imza atıyor. 

TRT çocuk sayesinde Matematik daha eğlenceli hale gelip, çocuklarda bu sayede eğlenerek öğrenecek

TRT Çocuk, matematiği eğlenceli hale getirecek. Kanal yönetimi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çocuklara sürprizler hazırladı. 22 Nisan'da ilk defa yayınlanacak Pırıl isimli program ile çocuklara matematiğin eğlenceli dünyası sunulacak.
TRT Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, TRT Çocuk kanalı, yeni yapımları ve devam eden programların yeni bölümleriyle nisan ayını çocuklar için şenliğe dönüştürecek. Çocukların ilgiyle izlediği Rafadan Tayfa'nın yeni bölümleri 1 Nisan, Aslan'ın yeni bölümleri ise 8 Nisan'da yayına girdi. Ege ile Gaga ve Hapşuu'nun yeni bölümleri ise 15 Nisan'dan itibaren ekranlarda olacak. Çocukların, down sendromlu yaşıtları ile bağ kurmalarına yardımcı olan Kardeşim Ozi 22 Nisan'da, Emiray'ın yeni bölümleri ise 27 Nisan'da TRT Çocuk'ta yayınlanmaya başlanacak. 

Yeni yapımlara da hız veren TRT Çocuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çocuklara sürprizler hazırladı. 22 Nisan'da ilk defa yayınlanacak Pırıl ile çocuklara matematiğin eğlenceli dünyası sunulacak. - Kahramanların tasarımları hazırlandı Öte yandan TRT Çocuk'ta yayınlanan çizgi filmlerin çocuklar tarafından çok sevilen kahramanlarının tasarımları hazırlandı. Rafadan Tayfa, Elif'in Düşleri, Kare Takımı, Maysa ve Bulut, Ege ile Gaga, İbi, Hapşuu, Aslan, Kuzucuk ve Doru'nun lisanslı oyuncakları, ünlü mağazaların raflarında yerini aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol