Öğretmen Çantasında Olması Gerekenler

Mükemmel öğretmen okul çantasını yapan nedir?
Çantanız okul yılı boyunca çokça geçecek. Ruth Ashbee, işe yarayan birini seçme konusundaki ipuçlarını paylaşıyor
Okul çantanızın güvenilir bir yoldaş olması gerekiyor. 

Beyaz tahta kalemlerinizi, klasörünüzü, telefonunuzu, cüzdanınızı, anahtarlarınızı ve dizüstü bilgisayarınızı ve bazen de kitap yığınlarınızı taşıma yüküyle görevlendirilmiştir. 

Çöpünüzü süpürmenize ve çöp kutusuna koyana kadar gözünüzü uzak tutmanıza izin veren gizli yardımcınız olabilir.

Hızlı okuma:  Sürdürülebilir bir okul iş dolabı oluşturma

Hızlı dinle:  Bir öğretmen nasıl yetiştirilir

Daha fazla bilmek ister misiniz? Neden öğretmenlerin ilk izlenimleri gerçekten önemli?

Ve ideal olarak, gidip gelirken sırtınızı ağrıtmanızı önleyecek kadar iyi tasarlanacaktır. 

Peki, iyi bir okul çantası ne yapar?

Kompartmanlar
Büyük bir üstü açık bir taşıma çantası veya kolay açılan bir kapaklı bir el çantası, acele ettiğinizde eşyaları hızlı bir şekilde atmak için harika stillerdir.

Yine de içeri girenlerin dışarı çıkması gerekiyor ve düzensiz olan bir çanta sizi anahtarlarınız için çaresizce karıştırırken, 9. Yıl sonsuzluk hissi verenler için koridorda sabırsızlıkla sıraya giriyor. 

Bunu önlemek için bölmelere ihtiyacınız var. Çantanızda bolca bölme, cep ve iç fermuar varsa, o zaman bir avantaj elde edersiniz - ama değilse, asla korkmayın.

Ayrı bir çanta organizatörü eki satın alabilirsiniz (bunlar yaklaşık 10 £ karşılığında Amazon ve eBay'den çeşitli tasarımlarda, kumaşlarda, boyutlarda ve renklerde temin edilebilir). 

Sadece çantanıza yerleştirilip dikilirse size en iyi şekilde hizmet edip etmeyeceğini değerlendirin. Yalnızca çantanın içinden görülebileceğinden profesyonel bir dikiş işi gerekli değildir; Mükemmel tatmin edici sonuçlar ile elle yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olanı düşünün: araba anahtarlarınız için fermuarlı bir bölme, beyaz tahta kalemleri için kolay erişimli bir tutucu, atlayıcınız için büyük bir alan.

Doğru malzeme
Ardından, gün boyunca çantanızı nereye koyacağınızı düşünün. Asmaktan başka bir yerde ya da temiz bir halıda olacaksa, deri gerçekten en iyi seçenek midir? 

Bilim ve teknoloji zemini sürtünüyor, kantin zemini kırıldı ve damladı, ve yağmurda mola görevi ıslak olacak.

Bir naylon torbaya sahip olmak çok daha iyi, çamaşır makinesine yapışabilirsiniz, özellikle yarı yenen atıştırmalıklarınızı zil çalma alışkanlığınız varsa, zil sesi bozulduktan sonra çalar. 

Kağıt koruma
Buruşuk belgelerle toplantılara gelmemek için, bir kağıt taşıma çözümüne ihtiyacınız var. Günümüzde yaygın olarak bulunan renkli fermuarlı örgü çantalar, yeni en iyi arkadaşınız olabilir.

İçine yerleştirilen A4 kart parçası, çantanızda sıkışmayı önler ve belgeler temiz ve düz tutulur. Paketler halinde satın alındıklarında bunlar çeşitli zip renkleriyle gelir - farklı roller, projeler veya odalar için renk kodlaması yapmanız gerektiğinde idealdir. 

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, iş çantanız sizin göğüs arkadaşınızdır - dikkate almayı ve bakımı hak eder. İş çantanıza bakarsanız, size göz kulak olur: bu yüzden şimdi satın alma / yapım sürecinize biraz zaman ayırın ve her gün faydalarını hissedeceksiniz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol