Nakil Başvuru İşlemleri

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Nakil Başvuru İşlemleri 
MEB'den yeni duyuru. İl ve İlçe MEM ve kurum müdürlüklerinin dikkatine!
Okulunuzda bulunan tüm sınıf/şubeler"KAPALI" olacak şekilde, yeni eğitim ve öğretim yılına aktarımları yapıldığından, e-okul yönetim bilgi sistemi üzerinde işlem yapılırken problem yaşanmaması için, "e-okul kurum işlemleri/Şube İşlemleri/Şube ekle" ekranından tüm sınıf şubelerin müdür yardımcısı ve sınıf öğretmeni belirlenerek, şube durumlarının AÇIK hale getirilmesi gerekmektedir.
Tüm resmi ve özel ilköğretim kurum türlerinde anasınıfı, 1. ve 5. sınıfların kesin kayıt işlemlerinin yapılabilmesi için, "e-okul kurum işlemleri/ Kayıt İşlemleri//Kesin Kayıt" ekranın kullanım yetkileri aktif hale gelmiştir.
Tüm resmi/Özel İlköğretim kurum türlerinde, nakil başvuru, kabul ve onay işlemleri aktif hale getirilmiştir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı