Xiaomi Mi Box 4K İle Hangi Uygulamaları Kullanabilirim ?

Netflix: Netflix aboneleri bu cihaza hayran kalacaklar. Netflix’in uygulaması cihaz üzerinde sorunsuz çalışıyor ve binlerce içerik arasından aradığını kumanda yardımı ile kolaylıkla bulup çalıştırabiliyorsunuz. Gerçekten hem kullanıcı deneyimi hem de görsellik açısından müthiş stabil ve hızlı çalışan bir app.


Youtube: Youtube üzerinden içerik izlemeyi seven kullanıcılar Xiaomi Mi Tv Box yardımı ile Youtube Tv uygulamasını sorunsuz biçimde kullanabilir, kumanda üzerinde yer alan sesli komut özelliğini kullanarak sanal klavyeye gereksinim duymadan arama yapabilir ve istediğiniz videoyu sorunsuzca akıcı bir biçimde izleyebilirsiniz.


Puhu Tv: Yerli dijital içerik platformları içerisinde uygulaması en stabil çalışan ve ücretsiz içerik sunan platformlardan olan Puhu TV’nin Android uygulaması Xiaomi Mi Box’ta müthiş akıcı ve son derece hızlı çalışıyor. Platformda yer alan onlarca dizi ve filmi ücretsiz olarak sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.


Blu Tv: Doğan Holding bünyesinde hizmet veren Blu TV uygulaması diğer platformlarda olduğu gibi burada da çok stabil çalışmıyor. Ama hiç olmamasından iyidir. Yine pek çok filmi ve diziyi izleyebilirsiniz fakat 1 haftalık ücretsiz denemeden sonra üyelik ücrete tabi.


Spotify: Mi Tv Box üzerinde oldukça güzel ve sorunsuz çalışan Spotify uygulaması ile premium müzik keyfini sorunsuzca yaşabilirsiniz. Uygulama bir müzik uygulaması olmasına rağmen Android Tv’lerde de çok başarılı çalışıyor.


Kodi: Hakkında daha sonra detaylıca bir yazı yazmayı planladığım uygulamalardan birisi olan Kodi bu illegal bir biçimde ip tv üzerinden yayınları ve dizi, film gibi pek çok içeriği izlemenize olanak sağlayan bir uygulama. Tabi elinize kumandayı alıp Netflix’i açtığınız hızda bunu yapmanız mümkün değil pek çok işlem yapıp bin dereden su getirtmeniz gerekiyor ki bir şeyleri izleyebilesiniz.


Ted: Akademisyenler, bilimadamları ve alanında yetkin kişilerin hayat hikayeleri, başarı öyküleri ve kariyer tavsiyeleri gibi video konferanslarının yayınladığı Ted platformu Xiaomi Mi Tv Box içinde kullanmanızı tavsiye edeceğim uygulamalardan birisi. Türkçe altyazı desteği mevcut.

Mi Box ve Tüm Android TV’ler İçin Uyumlu Uygulamalar


Mouse Toggle:
Bu uygulama Mouse modu olmayan Android TV’lere Mouse modu eklemektedir.

Xiaomi Mi Box 3 -4 – S ve Android TV Box’larda Uygulamaları Yatay Moda Alma – Mouse Modunu Aktif Etme – Tüm Yüklü Uygulamaları Görme

Set Orientation:
     Bu uygulama yatay modda kullanılamayan uygulamaları yatay moda çevirir.

Xiaomi Mi Box 3 -4 – S ve Android TV Box’larda Uygulamaları Yatay Moda Alma – Mouse Modunu Aktif Etme – Tüm Yüklü Uygulamaları Görme

App Tray:
     App Tray sonradan yükleyip de ana ekranda göremediğiniz uygulamaları görmenizi sağlar.

Xiaomi Mi Box 3 -4 – S ve Android TV Box’larda Uygulamaları Yatay Moda Alma – Mouse Modunu Aktif Etme – Tüm Yüklü Uygulamaları Görme

Offside TV:
     Canlı maç, film, dizi ve ulusal kanalları içeren bir uygulama.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol