Müfettiş Ziyaretlerinde Bulundurulması Gereken Evraklar Neler?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Müfettiş ziyaretlerinde adaylık eğitimleri ve formları yanında sınıf rehberliği ve kulüp çalışmaları da takip ediliyor. Sınıf rehber öğretmeni kulüplere öğrencilerin isteklerine göre görevlendirmekle yükümlüdür. Kulüp öğretmenleri ise E-okulda size tanımlanan kulüp için bir veya birkaç faaliyet tanımlamalıdır. Bu faaliyetleri kulüp yıllık planından seçmelidir. Faaliyeti tanımlarken önce e-okul kulüp butonundan sosyal etkinlik tanımlama yapılır. Burada tanımlama yapılırken okul içi seçilmelidir. Daha sonra sosyal etkinlik girişi butonundan, oluşturduğunuz faaliyete katılan öğrencileri eklemelisiniz.

Önemli olan kısım ise iki yıldır pandemi nedeniyle birçok kulüp faaliyeti yapılmıyor. Bu nedenle yıllık planlarda yazılanlar uygulanmıyor. Ancak faaliyet raporuna ve e-okula bu faaliyetleri yapıldı gösterdiyseniz müfettişler materyalleri isteyebiliyor.

Örneğin faaliyet raporuna "kızılay kulübü için pano hazırlandı" şeklinde faaliyet eklerseniz panoyu görmek isteyebiliyorlar. Bu nedenle daha genelgeçer faaliyetler yazmanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin "Kızılay'ın yaptığı faaliyetlerle ilgili bilgi sempozyumu yapıldı" olarak ekleyebilirsiniz.

ogretmenadaydosyasi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı