Mi Robot Süpürge Oda Yönetimi, Oda Birleştirme, Bölme ve Oda Adı Tanımlama

Mi Vacuum Robot Süpürgeler, akıllı haritalama özelliğine sahiptir. Üzerinde bulunan LDS yada lazer teknolojileri ile bulundukları ortama sinyal göndererek oda planını çıkarırlar.

Bazı modeller (Vacuum Mop C1) evinizin haritasını çıkarır ancak evinizi oda oda ayırmaz. Bazı modeller ise (V1, Mop Pro, S5) evinizin haritasını çıkardıktan sonra evinizi oda oda ayıracaktır.

Sonrasında da size bu odaları düzenleme, isimlendirme, birleştirme gibi özellikler sunar. Aşağıda iki farklı versiyonun da ekran görüntüleri mevcuttur.

Mi robot süpürge seçimi yaparken, oda yönetimi ve akıllı haritalama özelliğinin olmasına dikkat edin. Bu özellik, süpürgelerinizi sadece belirli odalara göndermenizi sağlar. Örneğin, mi vacuum süpürgenizi sadece yatak odasına ya da sadece salona gönderebilirsiniz. Birden fazla oda seçimi yapabilirsiniz.

Diğer özelliklerden de kısaca bahsedecek olursak;

Evinizi tanıması için kenar süpürme işlemi yaptırdıktan sonra, evinizi kendi algoritmasına göre odalara ayıracaktır. Ancak L şeklindeki odalar için, bu odaları iki farklı oda olarak görebilir. Bu durumda oda birleştirme işlemi yaparak, iki odayı seçip birleştir seçeneğine tıkladığınızda iki odayı birleştirecektir.

Odaları ayır seçeneği ile yine L şeklinde açık mutfaklı bir odada, odayı seçip odaları ayıra tıkladığınızda odayı nereden ayırmak istediğinizi işaretleyerek odayı ayırabilirsiniz.

Mi home, mi robot süpürgeler için ev haritasını anımsar ve hafızada tutar. Ancak uygulamanın sürümüne bağlı olarak bu hafıza bazı durumlarda sıfırlanabilir. Hiç paniğe kapılmayın. Uygulamayı açıp kapattığınızda durum düzelecektir.

Anahtar Kelimeler:
Mİ ROBOT SÜPÜRGE ODA YÖNETİMİODA ADI TANIMLAMA ODA BİRLEŞTİRME VE BÖLMEMİ - ROBOT SÜPÜRGE ODA YÖNETİMİMİ ROBOT SÜPÜRGE ODA ADI TANIMLAMAMİ ROBOT SÜPÜRGEMİ ROBOT SÜPÜRGE ODA BİRLEŞTİRME VE BÖLMEMi Vacuum Robot SüpürgelerMi Vacuum Robot Süpürgeler Oda YönetimiVacuum Mop C1V1Mop ProS5Mi HomeOda Adı TanımlamaMi Robot Süpürge Oda Yönetimi NasılOda Birleştirme Ve BölmeXiaomi Mi Robot Süpürge Oda YönetimiXiaomi Robot Süpürge Oda Ayırma Bölme AdlandırmaROBOT SÜPÜRGE ODA SEÇİMİEKLEMEAYIRMANasıl YapılırXİAOMİ ROBOT SÜPÜRGE ODA SEÇİMİRobot Süpürge KurulumuIncelemeNASIL ÇALIŞIRRoborock S5 Max SüpürgeRoborock S5 Max ROBOTRobot Süpürge KediRobot Süpürge IncelemeRobot Süpürge Nasıl çalışırRobot Süpürge FiyatlarıROBOT SÜPÜRGE ODA YÖNETİMİRobot Süpürge XiaomiRobot Süpürge Alırken Nelere Dikkat EdilmeliRobot Süpürge BakımıRobot Süpürge BoşaltmaRobot Süpürge YorumRobot Süpürge KarşılaştırmaXiaomi Robot SüpürgeXiaomiRobot SüpürgeRobot Süpürge VideoRobot Süpürge KullananlarRobot Süpürge IsimleriRobot Süpürge DysonMi Home Uygulama AyarlarıXiAOMi Mi VACUM MOP PRO ROBOT SÜPÜRGEXiAOMi Mi VACUM MOP PRO ROBOT SÜPÜRGE Mi HOME AYARLARIMi HOME AYARLARI XiAOMi Mi VACUM MOP PRO ROBOT SÜPÜRGEXiaomi Haritalama Nasıl YapılırMi Home Uygulaması AyarlarıSüpürgeniz Için Mi Home UygulamasıMi Home Uygulaması Size Nasıl Yardımcı OlurMi Home AyarlarMi Home AyarlarıMi Home Nasıl BağlanırXiaomi Mi Robot Vacum Mop ProRobot Süpürge NasılMi Robot BağlantıMi Vacum Mop Pro AyarlarMi Home Gelişmiş AyarlarRobot Süpürge Oda Birleştirme Ve Bölme Nasıl YapılırRobot Süpürge Oda BirleştirmeRoborock S5 Max Odaları BölmeXiaomi Mi Vacuum Mop 1CXiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürgeye Oda EklemekXiaomi Robot Süpürge İstasyona Dönme ProblemiXiaomi Robot Süpürge Ile Tek Bir Odayı SüpürmekXiaomi Robot Süpürgeyi Bulamadığımda Sesli Bildirim AlmakMi Home Oda EklemeXiaomi Vacuum Mop Pro Oda EklemeXiaomi Vacuum Mop Pro Harita SorunuMi Home Oda AyırmaXiaomi Vacuum Cleaner Harita SorunuXiaomi Robot Süpürge Oda EklemeMi Home Uygulaması Nasıl KullanılırXiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Harita KaydetmeOda BirleştirmeBölme Ve Oda Adı TanımlamaBölme

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol