Gaziler Günü Mesajları

Ülkemiz için en büyük fedakarlığı yapan ve kendimizi güvende hissettiren herkese selam olsun. Bu Gaziler Günü, hepinize büyük saygı duymaktan başka bir şey değil.

Sadece size müteşekkir değiliz, aynı zamanda sizleri motive ediyoruz. Bize nasıl cesur ve dürüst olunacağını gösterdin. Her zaman kalbimizde olacaksın.

Cesaretiniz ve tavizleriniz olmasaydı, bugün size asla teşekkür etmek için burada olamazdık. Milleti koruma zamanı geldiğinde ayak izleriniz her zaman takip edilecek!

Özgürlüğün bir bedeli vardır ve ülkemize hizmet eden erkek ve kadınlar özgürlüğümüz ve barışımız için bu bedeli ödemeye hazırdır. Bugün size teşekkür ediyoruz, sizi selamlıyoruz, Gazileri onurlandırıyoruz!

Milli gurur için korkusuzca savaştılar. Son nefese kadar hizmet ettiler. Milletimizi bir arada tutan ruhu selamlıyor ve saygı duyuyoruz.

Sevinirken ve ülkenizin ihtişamının tadını çıkarırken, bunu mümkün kılan tüm o cesur savaşçılara sessiz bir teşekkür etmeyi unutmayın. Gaziler gününüz kutlu olsun.

Allah askerlerimizi ve kadınlarımızı daim eylesin. Size bugün ve her zaman göstereceğim onur ve minnetten başka bir şeyim yok. Alabileceğin her şeye değersin!

Her zaman fedakarlığınız ve vatan sevginizle hatırlanacaksınız. Bu yüzyılın cesur ruhlarına selam olsun.

Bu Gaziler Günü'nde ülkeye hizmet eden erkekleri ve kadınları onurlandırıyoruz. Sizinle son derece gurur duyuyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol