2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Eylül Ayı Özel Eğitim İl Zümre Tutanağı

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI .........................................................İL ZÜMRE TOPLANTISI ÖZEL EĞİTİM  TOPLANTI TUTANAĞI

TOPLANTI NO: 
TOPLANTI YERİ: 
TOPLANTI TARİHİ: 
SAAT: 

GÜNDEM
1.  Açılış ve yoklama
2.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması
3. Gündem maddelerinin okunması ve yazman seçimi
4. 2023-2024 Eğitim ve öğretim yılında ders başında gerçekleştirilebilecek öğretim teknikleri ve BEP hazırlanması
5. Derslerde kullanılması gereken ders kitabı araç ve gereçlerin belirlenmesi ve incelenmesi
6. Atatürkçülük konularının belirli gün ve haftalarının uygun şekilde işlenmesi
7. Zümre öğretmenleriyle yapılacak iş birliği
8. Derslerde müfredat programların paralel olarak değerler eğitimi konularına da yer verilmesine
9. Dilek temenni ile kapanış

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ
1. 2023-2024 Eğitim öğretim yılı Iğdır ili Özel eğitim zümre il öğretmenler kurulu toplantısı 08.09.2023 tarihinde Ziya Gökalp ortaokulunda gerçekleştirildi. Zümre başkanı olarak Furkan Can Cengiz ve Zümre başkan yardımcısı olarak Murat Kum seçilerek toplantıya başlanmıştır.
2. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşunda bulunup ardından istiklal marşı okundu.
3. Yazman olarak Ebru Yıldız’ın seçilmesine oy birliği ile karar verildi.
4. Eğitim öğretim takvimi incelenerek BEP hazırlanmasına geçildi, üç-dört hafta sürecinde öğrencilerin kaba değerlendirilmelerinin alınmasına, bu değerlendirme sonucuna göre BEP hazırlanmasına karar verildi.
5. Çocukların seviyelerine uygun kitapların tespit edilmesine eksik materyallerin tespiti öğrencilerin engel durumuna göre öğretim tekniklerinin belirlenmesine
6. Öğretmenimiz Ayşenur Karakoç Yılmaz, Atatürkçülük konularının belirli gün ve haftaların ders konularına alınmasına ve öğrenci seviyesine ve engel durumuna göre derste işlenmesini ifade etti. 
7. Zümre öğretmenlerimizin arasında gerekli iş birliğinin sağlanmasına yönelik sosyal iletişim kanallarının kullanacağına değinildi.
8. Öğretmenimiz Murat Kum derslerde değerler eğitimine önem verilmesini ifade etti
9. Zümre başkanı Furkan Can Cengiz önce sağlıklı sonra başarılı bir dönem geçirilmesini dileyerek toplantıya son verdi.    

ALINAN KARARLAR

1.    3-4 Hafta performans belirleme çalışmalarının yapılmasına, alınan performansa göre BEP hazırlanıp buna göre uygulanmasına karar verildi.
2.    Milli eğitim Bakanlığında gerekli kitap araç ve gereçlerin temini sınıflara teknolojik araç ve gereçlerin talep edilmesine karar verildi.
3.    Atatürkçülük konularının belirli gün ve haftaların ders konularına alınmasına ve derslerde işlenmesine dikkat edilmesine karar verildi.
4.    Zümre öğretmenleriyle iş birliği içinde belirli gün ve haftalarla ilgili etkinliklerin düzenlenmesine karar verildi.
5.    Öğrencilerin ders içi başarıları değerlendirilirken sınıf içindeki tutum saygı ve iş birliği gibi davranışlarında gözlemlenmesine ve bunların belirlenen pekiştireçlerle ödüllendirilmesine karar verildi.
6.    Derslerde müfredat programlarına paralel olarak değerler eğitimi konularına da yer verilmesine karar verildi.

                       

İL ZÜMRE BAŞKANI        ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ            ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ


         
MURAT KUM 
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ

Anahtar Kelimeler:
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Eylül Ayı Özel Eğitim İl Zümre TutanağıEylül Ayı Özel Eğitim İl Zümre Tutanağıİl Zümre TutanağıZümre Tutanağıözel Eğitimözel Eğitim Il Zümre ToplantısıZümre Toplantı TutanağıIl Zümre Toplantı TutanağıSene Başı Il Zümre Toplantı TutanağıEylül Ayı özel Eğitim Il Zümre Toplantı TutanağıEylül Ayı Il Zümre Toplantı TutanağıÖzel Eğitim İl Zümre TutanağıÖzel Eğitim Tutanakları 2023 2024Özel Eğitim Tutanakları2023 2024 Özel Eğitim TutanaklarıEğitim Öğretim Yılı Çalışma TakvimiIl Zümre ToplantısıIl Zümre Toplantısı özel Eğitimözel Eğitim Zümre ToplantısıOkul Zümre Nedir?Okul Zümre NedirOkul Zümre Toplantısı Nedir?Okul Zümre Toplantısı Nedir1 Dönem Zümre Toplantısı Ne Zaman Yapılır?1 Dönem Zümre Toplantısı Ne Zaman YapılırSene Başı Zümre Toplantısı Ne Zaman Yapılır?Sene Başı Zümre Toplantısı Ne Zaman YapılırEĞİTİM ÖĞRETİM YILI EVRAKLARZümre Toplantı Tutanaklarıözel Eğitim Veli Toplantı Tutanağı 2. DönemOrtaokul Özel Eğitim Sınıfı 2dönem Zümre Toplantı Tutanağıözel Eğitim 1. Dönem Veli Toplantı Tutanağı 2023özel Eğitim 1. Dönem Veli Toplantı Tutanağı 2024Ilçe Zümre Toplantı Tutanağıözel Eğitim Zümre Toplantı Tutanağı2. Dönem özel Eğitim Zümre Toplantı Tutanağıözel Eğitim 3. Kademe Zümre Toplantı TutanağıÖzel Eğitim Sene Sonu İlçe Zümre Toplantı Tutanağı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak