Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran O An

Kim milyoner olmak ister de yarışma sonunda damga vuran an izleyicilerin gözünden kaçmadı. Yarışmacı yarışmaya veda ederken Kenan İmirzalioğlu'nun elini sıkmadı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, ''Günümüzde, tüm bölümleri halka açıkken, Topkapı Sarayı'nı ziyaret eden biri hangisini göremez?'' sorusuna yanlış yanıt veren Ayşe Hadiye Özkan, programdan ayrılırken Kenan İmirzalıoğlu'nun elini sıkmadı.
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Ayşe Hadiye Özkan, sıcak tavırlarıyla dikkat çekti.

İstanbul Üniversitesi Seramik Bölümü mezunu olan ve şimdilerde bir ilaç firmasında müşteri temsilciliği yapan Özkan, yarışmada büyük ödülü kazanması durumunda, parayı sokak hayvanları için harcayacağını söyledi.

Ayşe Hadiye Özkan'ı zorlayan soru, Topkapı Sarayı'ndan geldi.

''Riske atmak istemiyorum'' diyerek yüzde elli joker hakkını kullandı ve yanlış olan iki şıkkı eledi.


Ardından genel kültürüne çok güvendiği muhasebeci arkadaşı Hüseyin Çetinkaya'yı aramak istedi.

Çetinkaya, soruya ''Kutsal Emanetler'' yanıtını verdi.


Arkadaşını dinleyen Özkan da soruya, ''Kutsal Emanetler'' diyerek son kararını verdi.

Fakat doğru cevap, Kamlumbağa Terbiyecisi Tablosu idi...


Hayal kırıklığına uğrayan Özkan, kendisine ''Kutsal Emanetler'' yanıtını veren arkadaşı için, ''Çok da emin söyleyince arkadaşım, ona inandım aslında.'' dedi.

Özkan, sorunun kilit kısmı için, ''Aslında son zamanlara bir ziyaret etmek istiyordum Topkapı Sarayı'nı, keşke gitseydim.'' diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Özkan, o sırada ödül hazırlamakla meşgul olan İmirzalıoğlu'nun yanından ''El sıkmıyoruz'' diyerek ayrılıyordu ki...İmirzalıoğlu, kendisinden uzaklaşan yarışmacıyı, ''Elimi sıkmadan mı gideceksiniz?'' diyerek durdurdu.


Panik içinde İmirzalıoğlu'nun yanına gelen Özkan ise, ''Kusura bakmayın, çok heyecanlıyım'' diyerek İmirzalıoğlu'ndan özür diledi.

1976 doğumlu Ayşe Hadiye Özkan, yarışmadan bin liralık ödülle ayrıldı.

Memurlar.Net
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol