Uzman ve Başöğretmenlik Başvuruları Nereden Yapılacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2022 Yılı uzman ve başöğretmenlik başvuruları başlıyor. 

26 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında uzman öğretmenlik başvuruları başlayacak.

Milli Eğitim Bakanlığı eğitimlerini tamamlayan binlerce öğretmen için, bugün uzman ve başöğretmenlik başvurularını başlatacak.

Kariyer basamakları sınavının duyurulmasının ardından öğretmenler, sınavın iptal edilmesi için çeşitli etkinlikler düzenleme devam ediyor.

Binlerce öğretmenin gündeminde, sınavın iptal edilmesi gelmekte. Ancak MEB sınavın iptaline ilişkin bir düşüncesi bulunmamakta. Bakan Özer her yaptığı açıklamada,  sınavın olacağına dair kesin ve net konuştu..

Sınav başvuruları ne zaman başlayıp bitecek?

Yazılı sınav başvuruları 26 Eylül-03 Ekim 2022 tarihleri arasında alınacak ve sınav sonuçları 12 Aralık 2022 tarihinde duyurulacak.

Sınav ücreti ne kadar olacak?
 

Sınav ücretinin ne kadar olacağı henüz bilinmemekte. Bugün MEB tarafından sınav ücretine ilişkin açıklama yapılacaktır.
 

Sınav başvuruları nasıl yapılacak?
 

Sınav başvuruları MEBBİS üzerinden yapılacaktır. Sınav sonuçları 12 Aralık 2022 tarihinde duyurulacak.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Uzman Ve Başöğretmenlik Başvuruları Nereden Yapılacak?Uzman Ve Başöğretmenlik Başvuruları Nereden YapılacakUzman öğretmenlik Başvuruları Nereden YapılacakBaşöğretmenlik Başvuruları Nereden YapılacakKariyer Basamakalrı SınavıKariyer Basamakları Sınavı Iptal EdilecekmiUzman öğretmenlik Başvurusu Nereden YapılıyorUzman öğretmenlik Başvurusu Için Son GünUzmanlık SınavıBaşöğretmenlik Başvuruları Nereden Yapılacak?UZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMIUzman öğretmenlik Nereden Izlenecek?Uzman öğretmenlik Nereden IzlenecekUzman Öğretmen Başvuru Nasıl YapılırBaşöğretmenlik Sınavı Ne ZamanÖğretmenlik Başvurusu Nasıl YapılırÖğretmenlik Başvurusu Nasıl YapılıyorUzman öğretmenlik BaşvurusuUzman öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman BitecekUzman öğretmenlik Başvuru ücretiUzman öğretmenlik Başvuru ücreti Ne KadarUzman öğretmenlik Sınav GözetmenliğiUzman öğretmen Başvuruları Mebbisdenmi YapılacakUzman öğretmnelik Görevli BaşvurularıUzman öğretmenlik Sınavında Kim Gözetmen OlacakSınavda Kim Gözetmen OlacakSınav Gözetmeni Kim OlacakUzman öğretmenlik Başvurusu Nereden YapılırUzman öğretmenlik Başvurusu NasılNereden YapılırUzman öğretmenlik Başvurusu Nasıl YapılacakBaşöğretmenlik Sınav Başvurusu Nereden YapılacakBaşöğretmenlik Sınav BaşvurusuUzman Öğretmenlik SınavıUzman öğretmenlik Için Gerekli BelgelerUzman öğretmenlik Sınavından Kimler MuafUzman öğretmenlik şartları Yönerge Ek-2UZMAN ÖĞRETMENLİK Başvurusu Nasıl YapılırUzman öğretmenlik Başvuru TakvimiUzman öğretmenlik şartları

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol