Uzman Öğretmenlik Videolarını Aynı Anda İzlemek Gerekiyor mu?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Uzman öğretmenlik için MEBBİS'e belge yükleme işlemleri başladı.

Yüzbinlerce öğretmen uzman öğretmenlik sınavına girmek için, gerekli tüm şartları yerine getirmeye çalışıyor?

Uzman ve başöğretmenlik sürecinin başlamasının ardından, uzman öğretmenlik için detaylarda merak edilmeye devam ediyor.

Peki uzman öğretmenlik için ÖBA üzerinden başlayacak olan eğitimlerde, eğitim videolarını izleme süresi olacak mı? Başlanılan eğitim videosunu aynı anda tamamlamak zorunlu mu?

Başlanılan eğitim videosu yarım kalabilir mi? 

ÖBA üzerinden yüklene videolar haftalık olarak yüklenecektir. ÖBA'ya yüklenen videoları geriye dönük olarak izlenebilecektir. 

Seminer döneminde uzman ve başöğretmen kariyer videosunda bu videoların PDF biçiminde dokümanlarını da paylaşılacağı söylenmişti. Eğitim videolarını günlük olarak izlemenizde fayda olacaktır. Hem zaman açısından, hem de yüklenen videoları kaçırmamak adına, kendinize bir plan ve program yapmanız doğru bir adım olacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı