Whatsapp Senkronizasyon Hatası Nedir, Nasıl Düzelir?


Ortalama bir insanın telefonunda 300 kişi olduğunu biliyor muydunuz? Bu kişiler aile üyeleri, arkadaşlar, meslektaşlar veya basit tanıdıklardır.

Şimdi, ezbere bildiğiniz kaç telefon numarası var? Beş, belki? Bu nedenle, WhatsApp'ın kişilerinizin adları yerine numaraları göstermesi gerçekten büyük bir sorun.


 
Çoğu zaman, WhatsApp kişilerinizin adları yerine numaralarını gösteriyorsa, bu, uygulamanın Kişilerinizle eşitlenemediğini gösterir. Büyük olasılıkla, WhatsApp ve Kişiler uygulamanız arasında bir senkronizasyon sorunu var.

WhatsApp Kişi Adlarını Göstermiyor
1. Kişilerinizle WhatsApp senkronizasyonunu sıfırlayın

Bu sorunun temel nedeni genellikle bir eşitleme sorunu olduğundan, WhatsApp'ı Kişiler uygulamanızla yeniden eşitlemeye zorlayarak sorunu çözebilirsiniz.

Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın
Git Kullanıcılar ve hesapları ve WhatsApp seçin
WhatsApp'ı kişileri senkronize etmeye zorlamak için Senkronizasyon seçeneğine dokunun .whatsapp senkronizasyon kişileri
2. Kişiler listenizi yenileyin
WhatsApp'ta Kişiler listenizi yenilemek için kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir Yenile düğmesi var. Bu özelliği kullanmak için:

WhatsApp'ı tekrar başlatın ve Yeni Sohbet simgesine dokunarak yeni bir sohbet açın
Seç üç nokta menüsüne (Diğer Seçenekler)  Yeni pencerede
Kişiler listenizi ve kişilerinizle ilgili bilgileri hızla yenilemek için Yenile düğmesine dokunun .whatsapp yeni sohbeti yenile
3. Telefonunuzun ayarlarını kontrol edin
WhatsApp ve Kişiler uygulamasını yeniden senkronize ettiyseniz ancak sorun devam ediyorsa telefon ayarlarınızı kontrol edin. Belki de WhatsApp'ın olması gerektiği gibi çalışmasını engelleyen belirli ayarları yanlışlıkla etkinleştirmişsinizdir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol