Görevde Yükselme Sınavı Hangi İllerde Yapılacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

MEB görevde yükselme sınavı ne zaman ve hangi illerde yapılacak? Görevde yükselme sınavı her ilde yapılıyor mu? Her ilde görevde yükselme sınavı yapılıyor mu?

Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan değişikliği ve Yer değiştirme suretiyle atanması hakkında yönetmelik hükümleri doğrultusunda, "merkez ve taşra teşkilatında münhal bulunan, sayman, şef ve il-ilçe milli müdürlükleri şube müdürü kadrolarına görevde yükselme yoluyla atama yapılacaktır."

Görevde yükselme sınavı Ölçme değerlendirme ve sınav hizmetleri genel müdürlüğü tarafından 09Temmuz 2023 tarihinde üç oturum olarak " Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon ve Van" illerinde gerçekleştirilecektir.

Sınav sürecine ilişkin açıklamalar ve detaylar "https://www.meb.gov.tr/" , "https://odsgm.meb.gov.tr/", https://personel.meb.gov.tr/" İnternet adreslerinden açıklanacaktır. 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

Dolar Yorum