BİLSEM Genel Yetenek Sınavı Nasıl Yapılacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

BİLSEM sınav uygulaması tablet üzerinden yapılacak her iki alan için de.

Giriş esnasında, rehber öğretmenin ve sınıf öğretmeninin bilgilerine ihtiyaç olacak.

Sınav uygulamasını sınıf ortamının dışında kütüphane vb. öğrencinin dikkatini dağıtmayacak bir alanda yapılacak.
Tablet bilgisayar üzerinden ilgili linke giriş yapıldıktan sonra öncelikle 1. aşama olarak öğrenciyi teste hazırla butonu seçilecek. Sonrasında 2. aşama olarak testi başlat butonuyla sınav başlatılacak. Sınav başladıktan sonra herhangi bir sistemsel problem yaşanmadığı sürece öğrenciye müdahale edilmeyecek.

Sınav öncesinde öğrenciler , sınavın nasıl olduğuna dair bilgilendirecek .

Her sorunun yer aldığı ekranda bir sonraki soru için "sonraki soru" butonu aktif olacak ve öğrenci kendisi sınava devam edecek. Sınav bitiminde öğrenci "uygulamanız bitmiştir. öğretmeninize haber veriniz." uyarısını gördükten sonra sınav uygulaması sona ermiş olacak.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı