Toplu Sözleşme İkramiyesi Yılda Kaç Kez Ödenir?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Sendikalı olan öğretmenlere ödenen toplu sözleşme ikramiyesi, yılda kaç kez ödeniyor? Toplu sözleşme ikramiyesi TİS, sene de kaç kez ödenir? 2022-2023 yılı itibariyle, toplu sözleşme ikramiyesi tutarı ne kadar?
Toplu sözleşme ikramiyesi olan TİS'den sadece, 4 büyük sendika üyesi yararlanmaktadır.
Sendika aidatı ödenmesi için, sendikaların istenen belirli bir üyeye sahip olması gerekmektedir.
Ülkemizde en büyük 4 sendikası ise şu şekilde sıralanmaktadır.
Eğitim Bir Sen
Türk Eğitim Sen
Eğitim sen
Eğitim İş

Yukarıda bulunan sendikalara üye olan öğretmenler, toplu sözleşme ikramiyesinden yararlanmaktadır.

Sendikalı öğretmenlere ödenecek Toplu Sözleşme İkramiyesi(TİS) 498,91₺’den yaklaşık olarak 699,62₺’ye yükselecek. TİS her yıl ocak, nisan, temmuz ve ekim aylarında olmak üzere yılda 4 defa ödenir. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı