Sivas Türk Eğitim Sen Şubesi Türkiye Birincisi Oldu

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

13 Kasım’da yapılan olağan genel kurul sonrası Türk Eğitim Sen Sivas Şubesi çalışmalarını hızlandırdı.

Yüksel Yiğit yapılan seçim sonrası yayınladığı mesajında;

Gerçekleştirilen Türk Eğitim Sen Sivas Şubesi seçimleri ile güçlü etkili ve kararlı sendikal mücadelenin önünü açmak adına emek veren destek olan tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Artık kol kola yürümenin bir arada olmanın ve sendikamızı yetkili kılmanın tam zamanıdır. Asıl mücadelemiz şimdi başlıyor. ifadelerine yer vermişti.

Yayınladığı mesajda da belirttiği gibi ekibi ile birlikte atağa kalkan Yiğit kısa sürede 1000 yeni üyesi Sivas’ta Türk Eğitim Sen’e kazandırdı.

15 Mayıs’ta 2391 üyesi olan Türk Eğitim Sen Sivas Şubesi’nin şuan 3350’nin üzerinde üyesi bulunuyor.

Özellikle üniversite de yaptığı üyelerle dikkat çeken Yiğit ve ekibi, şuan şehirler arasında Türkiye birincisi…

Yüksel Yiğit’in bu çalışma temposu ile kısa süre içerisinde de Sivas’ta yetkiyi alacağına kesin gözle bakılıyor.

Kaynak: https://www.buyuksivas.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı