ADAY ÖĞRETMENLİK SINAVINA HAZIRLIĞIN ADRESİ: TÜRK EĞİTİM-SEN AKADEMİ!

Alanında uzman eğitim ve bilişim uzmanlarınca Ar-Ge birimi tarafından tasarlanan ve hizmete sunulan platformda şimdiye kadar on binlerce kişi; ÖSYM, YÖK ve MEB tarafından yapılan Görevde Yükselme, Yöneticilik ve Aday Öğretmenlik Sınavlarına Türk Eğitim-Sen Akademi ile hazırlandı.

Eğitim Platformu konusunda açıklama yapan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan şunları söyledi:

“Türk Eğitim-Sen Akademi Eğitim Platformunu 2018 yılında hizmete sunduk. Eğitim Platformumuz son bir yıl içerisinde sınavlara hazırlıkta yoğun biçimde kullanıldı. On bilerce üyemiz sınavlara Türk Eğitim-Sen Akademi ile hazırlandı.

MEB Adaylık Kaldırma Sınavına (AKS) ilişkin Ar-Ge birimimiz tarafından akademisyenlerce oluşturulan komisyonumuzca yapılan güncellemeler tamamlandı. Sınav Dökümanları, Konu Özetleri, Soru Bankası ve Deneme Sınavları sistem üzerinden kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Sınava hazırlık amacıyla sistemde binlerce sayfa doküman, 7 binin üzerinde soru ve onlarca deneme sınavı mevcut.  Değişen ve yenilenen mevzuat olması durumunda sistem üzerinden online olarak gerekli güncellemeler anında yapılıyor. Böylece Türk Eğitim-Sen üyelerine,  sınavlara en yeni ve güncel bilgilerle hazırlanma imkânı sunuyoruz.

Bu vesileyle; 8 Aralık 2019 Pazar Günü Saat: 14.00’te 81 il merkezinde yapılacak sınava girecek üyelerimize başarılar diliyorum.”

Türk Eğitim-Sen Akademi’ye https://tesakademi.net/ adresinden erişim sağlanabiliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol