Seminer Haftası Zümre Toplantılarına Katılım Zorunlu mu? 

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Seminer Haftası Zümre Toplantılarına Katılım Zorunlu mu? 
Öğretmenlerin seminerleri artık ÖBA üzerinden yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı aldığı yeni kararla birlikte, öğretmen seminerlerinin ÖBA üzerinden yapılacağını duyurdu.
Seminerlerin yüz yüze olmayıp, ÖBA üzerinden yapılacağı haberinin ardından öğretmenler, seminer haftasında yapılacak olan yüz yüze zümre toplantılarına katılımın zorunlu olup olmadığı araştırmasını yapmakta.
Seminer haftasında öğretmenler idari izinli sayılmadıklarından dolayı, görev yerlerini terk edemezler.
Peki seminer dönemi zümre toplantısına katılmayan öğretmene ne ceza verilir? Yüz yüze yapılacak olan zümre toplantıları zorunlu mu?
Seminer haftasında yüz yüze yapılacak olan zümre toplantıları zorunludur. Bu günler için rapor alıp, toplantıya katılmayan öğretmenler hakkında soruşturma açılabilir.
Hafta sonu acil hariç, il dışı rapor kabul edilemez. 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Tek öğretmen Olursa Zümre Başkanı Kim OlurTek öğretmen Zümre Yapar MıAday öğretmen Zümre Başkanı Olabilir MıTek öğretmen Zümre Tutanağıİl Zümre Toplantısına Katılmama CezasıMüdür Yardımcısı Zümre Başkanı Olur Muİlkokul Zümre Toplantısına Kimler KatılırSeminer Dönemiİl Zümre Toplantısına Mazeretsiz KatılmamakZümre Toplantısına Katılmak Zorunlu MuZümre Toplantısına Katılmak Zorunlu Mu?Zümre öğretmenler Kurulu Toplantısına Kimler KatılırZümre öğretmenler Kurulu Toplantısına Kimler Katılır?Branşında Tek Olan Öğretmen Zümre Yapar MıBranşında Tek Olan öğretmen Zümre Yapar Mı?Zümre öğretmenler Kurulu Ne DemekZümre öğretmenler Kurulu Ne Demek?Seminer Haftası şehir Dışına çıkılabilirmiSeminer Döneminde şehir Dışına çıkılabilirmiSeminer Döneminde Il Dışından Rapor Alınabilir MiSeminer Haftası şehir Dışında Rapor AlınabilirmiSeminer Döneminde Il Dışından Rapor AlınabilirmiSeminer Dönemi Il Dışından Rapor Almak YasakmıZümre Toplantısı ZorunlumuZümre Toplantısına Gitmemek Için Rapor AlınabilirmiZümre Toplantısı Olduğu Dönemde Rapor AlınabilirmiZümre Toplantısına Katılmayan öğretmen Hakkında Soruşturma AçılırmıSeminer Haftası Zümre Toplantısına Katılmayan öğretmen Ceza AlırmıZümre Toplantısına Katılmayan öğretmene Ne Ceza VerilirZümre Toplantısına Katılım ZorunlumuYüz Yüze Zümre Toplantılarına Katılım ZorunlumuSeminer Haftası Zümre Toplantılarına Katılım Zorunlu MuSeminer Haftası Zümre Toplantılarına Katılım Zorunlu Mu?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz