Öğretmenlerin Eylül Seminerleri Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Öğretmenlerin Eylül Seminerleri Ne Zaman Başlayacak?
2021-2022 Eğitim öğretim yılının bitmesine sayılı günler kaldı. 17 Haziran Cuma günü milyonlarca öğrenci, 3 aylık bir yaz tatiline çıkacak.
Öğretmenler ise 20-24 Haziran tarihleri arasındaki ÖBA seminerlerinden sonra, 27 Haziran'da idari izinleri başlayacak.
Peki yeni eğitim öğretim yılı ne zaman başlayacak? Öğretmenlerin Eylül ayı seminerleri ne zaman yapılacak? Okullar Eylül'ün kaçında açılacak?
Öğretmenler 1 Eylül tarihi itibariyle, görev yerlerinde olma zorunluluğu bulunmaktadır. Okullar 12 Eylül'de açılacak ancak öğretmenlerin görev yerinde olması 1 Eylül'de olacak. Okullar açılana kadar öğretmenler, yine hizmet içi eğitime tabi tutulacaklar. 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Okullar Ayın Kaçında AçılırOkullar Eylülün Kaçında AçılacakOkullar Ne Zaman AçılacakEylül Ayı Semineri Yüz YüzemiEylül Seminerleri Yüz YüzemiHizmet Içi EğitimSeminerEk DersSeminere Katılmayan öğretmen Ek Ders AlırmıSeminerlere Katılmayan öğretmene Ek Ders ödenirmiEylül Seminerlerine Katılım ZorunlumuEylül Seminer Konuları Neler OlacakEylül Seminerleri Ne Zaman2022 2023 Seminer Donemi Ne Zaman2022 2023 Seminer Donemi Ne Zaman?2022 Eylül Seminerleri Ne Zaman2022 Eylül Seminerleri Ne Zaman?Öğretmen Seminerleri Ne Zaman 2022Öğretmen Seminerleri Ne Zaman 2022?2022 Seminer Ne Zaman2022 Seminer Ne Zaman?Öğretmen Seminerleri Ne Zaman Başlayacaköğretmenler Eylülün Kaçında Görev Yerinde OlacakEylülün Kaçında Görev Yerinde Olunması LazımEylül Seminerleri Ayın Kaçında Başlayacakeylül Seminer Konuları Neler Olacaköğretmenlerin Eylül Seminerleri Ne Zamanöğretmenlerin Sene Başı Seminer KonularıÖğretmenlerin Sene Başı Seminerleri Ne Zamanöğretmenler Eylülde Ne Zaman Okulda Olacaköğretmenler Ayın Kaçında Görev Yerinde OlacakEylül Ayı Seminer KonularıEYLÜL SEMİNER KONULARIEylül Seminerleri 1 Haftamı OlacakEylül Seminerleri Yüz Yüzemi YapılacakEylül Seminerleri Ayın Kaçında Başlayacak2022 Yılı Eylül Seminerleri Ne Zaman YapılacakEylül Seminerleri Ne Zaman BaşlayacakÖğretmenlerin Eylül Seminerleri Ne Zaman BaşlayacakÖğretmenlerin Eylül Seminerleri Ne Zaman Başlayacak?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz