Rüyada Kedi Görmek

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Rüyada misk kedisini görmek, şekil ve siması şerli görünen ve ahlaki iyi olan bir adama işarettir. Bazen kedi; zevce için cefaya, evlada, düşmanlığa, hırsızlığa, zinaya, vefasızlığa, koğuculuk yapmaya, feryad ve figan etmeye işarettir.

Rüyada kedi görmek, bazen de kedi, zinadan meydana gelmiş ve yol üzerine atılmış babası bilinmeyen çocuğa işarettir. Bazen de kedi, söz ve şaka yapan, manasız ve akıl dışı söz söyleyerek köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevdirmeye çalışan ve bununla beraber bazı durumları dikkatinden kaçırmayan ve fırsat buldukça fesat çıkarmaya çalışan bir adama işarettir.

Kedi satmak mal infak etmeye,

Bilinmeyen kedi hırsıza,

Kediyle farenin dost görünmeleri gösteriş ve nifaka,

Kedinin fare tutması bir fesadın yok edilmesine,

Kedi eti çalıntı mala yahut şüpheli kazanca,

Misk kedisi, şerli ve kötü göründüğü halde iyi ve ahlaklı olan bir kimseye delalet eder.

Rüyada kedi görmenin diğer bir anlamı ise, evliyseniz hiç beklemediğiniz bir anda çocuk müjdesi alacağınıza işaret eder. Gelen çocuk haberi ile hanenize neşe ve mutluluk geleceğini, çocuğun eve bereket getireceğini ifade eder. 

Rüyada Kedi Yavruları Görmek 
Rüyada kedi yavruları görmek, ünlü bir rüya tabircisine göre ikiyüzlü bir kadını temsil eder. Sosyal çevrenizde tanışacağınız birinin sonradan riyakâr biri olduğunu öğreneceğinizi ve bu kişi ile bir daha kesinlikle görüşmeyeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Kedi Sevmek 
Rüyada kedi sevmek, farklı şekillerde yorumlanmıştır. Yeni bir işe başlamadan önce akıl danışacağınız kişiyi çok dikkatli seçeceğinizi ve iki kere düşünüp bir kez adım atacağınızı ifade eder. Rüyada beyaz kedi sevmek, bile isteye düşmanla dost olmaya çalışacağınızı ve bunun sizin başınıza bin türlü belalar açacağını rivayet eder. 

Rüyada Kedi Saldırması 
Rüyada kedi saldırması görmek, etrafınızda size baskı kuran insanların varlığına işaret eder. Hayatınızda ne yapıp yapmamanızın gerektiğini söyleyen çok fazla insan olacağına ve en sonunda baskılardan sıkılıp, kendinizi özgür hissedeceğiniz bir yere taşınacağınıza delalet eder. 

Rüyada Kedi Görmek Diyanet 
Rüyada kedi görmek Diyanet tabiri ise bundan sonraki hayatınızı daha tekdüze yaşayacağınızı ve geçmişte işlediğiniz hatalardan ders alacağınızı işaret eder. Her konuyu etraflıca düşünüp o şekilde hareket edeceğinizi, günahı ve sevabı düşünerek yaşayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Kedi Tırmalaması 
Rüyada kedi tırmalaması görmek; küçük çapta bir ameliyat geçireceğinizi, çok ciddi olmayan bir hastalık geçireceğinizi işaret eder. Bu rüya kişinin sağlığına dikkat etmesi ve kendi bakımını ihmal etmemesi anlamını taşır. 

Rüyada Kedi Öldürdüğünü Görmek 
Rüyada kedi öldürdüğünü görmek, değişik manalara gelmektedir. Rüyada kedi öldürmek, feraha kavuşacağınızı ve psikolojik olarak rahatlayacağınızı ifade eder. Bu rüyanın başka bir anlamı ise herkesin hakkını yiyen ve kimsenin iyiliğini düşünmeyen bir düşmanla savaşmak olarak tabir edilir. 

Rüyada Kedi Beslemek Görmek
Rüyada kedi beslemek görmek, yanlış insanlarla arkadaşlık kuracağınızı ve yaptığınız yanlışlardan ders almayarak hata işlemeye devam edeceğinizi ifade eder. Bu yanlış arkadaşlıkların sonunun hiç iyi bitmeyeceğine hatta sonuçlarından kendi ailenizin de nasipleneceğine alamet eder. 

Rüyada Kedi Köpek Görmek 
Rüyada kedi köpek görmek, bazı yorumculara göre sadakat anlamını taşır. Hem ailenizdeki hem de çevrenizdeki insanların size son derece sadık olacaklarını ifade eder. Ayrıca rüyada kedi köpek görmek büyük bir İslam âlimine göre, evlilik dışı doğacak çocuk olarak tabir edilir. 

Rüyada Kedi Doğurtmak Görmek 
Rüyada kedi doğurtmak görmek; en sıkıntılı olduğunuz zamanlarda dostlarınızın yardımı sayesinde ferahlayacağınıza, maddi sorunlarınızı bu dostlarınızın aralarında biriktirip topladığı paralar sayesinde atlayacağınıza delalet eder. 

Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek 
Rüyada kedinin doğurduğunu görmek; çok zor bir işin azim ve çabanız sayesinde üstesinden geleceğinizi, elde ettiğiniz başarılar ve çalışma aşkınız sebebiyle iş yaşantınızda herkesin imreneceği bir noktaya geleceğinizi işaret eder. 

Rüyada Kedi Kovalamak Görmek 
Rüyada kedi kovalamak görmek; aile hayatınızı ve mutluluğunu kıskanan birinin nifak sokmaya çalışacağına, sonradan ailecek bu durumun farkına varıp birbirinize daha da çok kenetleneceğinize delalet eder. 

Rüyada Kedi Sahiplenmek 
Rüyada kedi sahiplenmek, yardıma muhtaç birine yardım etmek olarak tabir edilir. Borca sıkışan bir arkadaşınıza para ve gıda yardımı yapacağınızı, bu davranışlarınızın ve yardımseverliğinizin mükâfatını alacağınızı işaret eder. 

Rüyada Kedi Dışkısı Görmek
Rüyada kedi dışkısı (hayvan) görmek, hayırlı bir rüya manasına gelir. Hastalıkların yok olacağını, canınızı sıkan her şeyin bir anda ortadan kalkacağını, kendinizi hiç olmadığınız kadar mutsuz ve huzurlu hissedeceğinizi işaret eder.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al