Proje Ödevi Zamanında Teslim Edilmezse Ne Olur?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Proje ödevi zamanında teslim edilmezse ne olur? Proje ödevi geç teslim edilirse ne olur? Proje ödevini zamanında teslim etmek zorunlu mu? Proje ödevi geç teslim edilirse öğrenciye düşük not verilir mi? Proje ödevini geç teslim etmek doğru mudur? Proje ve performans ödevi zamanında teslim etmek gerekiyor mu?

Yönetmelik proje getirmeyen öğrencilerin velileri bilgilendirilir der. İdarenin vereceği bir matbu dilekçe vardır.

Proje getirmeyen öğrencilerle ilgili bu dilekçeleri doldurup idareye vermeniz gerekiyor. Fotokopi çekip bir nüshasını da proje getirmeyen öğrencilere verirsiniz. Onlar ailelerine verir.

Ailelerin 5 iş günü içinde size veya idareye geçerli bir mazeret sunmaları gerekir. Ödevi getirirlerse not verirsiniz, getirmezlerse G yazarsınız. Böylece yasal olarak sorumluluğunuz kalmaz.

Yazılıya girmeyen öğrenci için de aynı şey geçerlidir. Bunları yapmak istemezseniz, ya not vereceksiniz kafanızdan ya da değerlendirmeye almayacaksınız. 

Herhangi bir nedenle sınavlara katılamayan, proje ve performans (Değişik ibare:RG-20/08/2007-26619) görevini zamanında teslim edemeyen öğrencinin durumu velisine bildirilir. Veli, öğrencinin bunlara katılamama veya zamanında teslim edememe gerekçesini, en geç beş iş günü içinde okul yönetimine yazılı olarak bildirir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak