Advert

Öğretmenler Günü İçin Öğretmene Akrostiş Şiir

Harika akrostiş Öğretmen Şiiri kaynağı, çocukları öğretmenlerini en iyi tanımlayacakları kelimeleri yaratıcı bir şekilde kullanmaya teşvik edecektir. Bu, her akrostiş şiiri gerçekten benzersiz kılar çünkü kelimeler çocuklar tarafından onlar için özel olarak seçilir. 

Tamamlanmış bir akrostiş Öğretmen Şiiri , akademik yılın sonunda ve hatta Öğretmenler Günü için bir öğretmen için ideal bir hediye olabilir.

Örneğin, öğretmenleri hakkında nasıl hissettiklerinden veya öğretmenlerinin onlara nasıl yardım ettiğinden ilham alınabilir. Hatta derslerden veya okul dışında gördükleri şeylerden bile gelebilir - kelime seçimi için ilham sonsuzdur!

Bizim akrostiş Öğretmen Şiir kaynak, kendi kelime ve imla becerilerini düşünmeye çocukları teşvik etmek ve geliştirmek için de harika. 

Akrostiş öğretmen şiiri şablonunun yanı sıra, öne çıkan diğer şablonlar arasında 'eğitimci', 'okul', 'öğrenme', 'sınıf' ve 'bakma' yer alır, bu da bunu çocuğunuzun hayal gücünü, yaratıcılığını ve kelime bilgisini test etmek için harika bir kaynak haline getirir.

Çocukların bir şiir dizesi oluşturmak için "öğretmenler" gibi bir kelimenin harflerini kullanmaları yeterlidir. Tamamlandığında, şiirler okulunuzdaki öğretmenlere adanmış bir duvarda harika görünecek.

İşte buna bir örnek olacak akrostij şiir

Önemlisiniz benim için ,
Geleceğimi şekillendiren en önemli etkensiniz.
Resmetmeye çalıştığınız için,
Engin denizlerde yitip kaybolmayalım diye
Tek arzunuzun, biz öğrencileriniz güzel bir geleceğe sahip olmasını istiyorsunuz
Mihmandar oldunuz hayat yolunda
Elleri öpülesi Öğretmenim
Ne yaparsak yapalım, asla hakkınız ödenmez.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol