Uzman ve Başöğretmen Arasındaki Maaş Farkı?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Uzman ve başöğretmen maaşları ne kadar olacak? Uzman ve başöğretmen arasında maaş farkı olacak mı? Başöğretmenler ne kadar maaş alacak? Uzman öğretmenler ne kadar maaş alacak? 
Öğretmenlik meslek kanunuyla birlikte, uzman ve başöğretmenlik unvanları gelecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 Kasım öğretmenler gününde yaptığı açıklamanın ardından, öğretmenlik meslek kanunun hayata geçeceği, meslek kanunuyla birlikte uzman ve başöğretmenlik unvanlarının uygulanacağı belirtilmişti.
10 Yılını dolduran öğretmenler uzman öğretmen, 20 yılını dolduran öğretmenler ise başöğretmenlik unvanına sahip olacaklar.
Peki uzman ve başöğretmen arasında ne kadar maaş farkı olacak? Uzman ve başöğretmen arasındaki maaş farkı ne kadar olur?
Öğretmenlik meslek kanunu yürürlüğe 2023 yılında girecek. 2023 Yılında uzman ve başöğretmen maaşları hesaplandığında ise, maaş farkı 4 bin 300 TL gibi bir rakam olması bekleniyor.
 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı