Advert

Seminere Katılmayan Öğretmenler Ceza Alır mı?

Kasım 1. dönem ara tatilde öğrenciler tatil yaparken, öğretmenler ise bu süre zarfında online hizmet içi eğitime tabi tutuluyorlar.
Online olarak gerçekleştirilen hizmet içi eğitimler, EBA üzerinden yayınlanan kurslar ve videolar sayesinde yapılmaktadır.
Peki online seminerlere katılmayan öğretmenler ceza alırlar mı? 
Özellikle bazı öğretmenler yoğunluk nedeniyle seminerlere katılamadıklarını belirtmekte. Öğretmenlerin seminere katılmadığını okul müdürleri görmektedir. Okul müdürleri öğretmenin seminere katılmadığını fark ettiğinde, ek ders kesintisi yapma hakkına sahiptir. 
Seminere katılmayan öğretmenin ek dersi kesintiye uğrayabilir. Ek ders kesintisi sadece okul müdürünün inisiyatifine kalmış olacaktır. 

Anahtar Kelimeler:
Seminere Katılmama Cezası NeSeminere Katılmayana Ne Ceza VeriliyorSeminerlere Katılmayanlara Ne Ceza VerilirUzaktan Hizmet Içi Eğitime Katılmama CezasıSeminere Katılmama CezasıHizmet Içi Eğitime Katılmama CezasıMerkezi Hizmet Içi Eğitim Yolluk Ve Yevmiye 2022Merkezi Hizmet Içi Eğitim Yolluk Ve Yevmiye 2021MEB Uzaktan Eğitime KatılmamakHizmet Içi Eğitim Görevlisi Ek Ders ücreti 2022Hizmet Içi Eğitim Görevlisi Ek Ders ücreti 2021Aday öğretmen Seminere Gitmezse Ne OlurHizmet Içi Eğitime Katılmama DilekçesiHizmet İçi Eğitim YönetmeliğiHizmetiçi Eğitime Katılmazsa Ceza Alır MıHizmetiçi Eğitime Katılmazsa Ceza Alır Mı ?öğretmenHizmet Içi Eğitime Katılmayan öğretmen Ne Ceza AlırSeminere Katılmayan öğretmene Ne Ceza VerilirMesleki Çalışmalara Özürsüz Olarak Katılmayan Öğretmene Ne Ceza VerilirHizmet İçi Eğitim Faaliyetlerine Katılmayan Öğretmenler CezaSeminere Katılmayan öğretmene Ne Ceza VerilirHizmet Içi Eğitime Katılmadığın Zaman Ceza AlınırmıSeminere Katılmama Cezası NedirSeminere 1 Gün Katılmama Cezası Ne OlurSeminere 1 Gün Katılmama Cezası Ne Olur?Seminere KatılmamakHizmetiçi Eğitim Kursuna Katılmamakİzinsiz Seminere Katılmayan öğretmen Ceza Alır MıSeminere Katılmadığı Görülen öğretmen Ceza AlırmıOnline Seminere Katılmayan öğretmen Ceza AlırmıAra Tatil Seminerleri ZorunlumuAra Tatil Seminerine Katılmak ZorunlumuSeminerler ZorunlumuSeminere Katılamayan Öğretmenler Ceza Alır MıSeminere Katılamayan Öğretmenler Ceza Alır Mı?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol