En İyi Öğretmenlerin Çıktığı 6 Burç

Harika bir öğretmenin olduğu zaman, hayatını değiştirebilir. Bize ilham veren ve meydan okuyan bir öğretmen, hayatta ilerlemek için ihtiyacımız olan şey olabilir. Pek çok öğretmen olmasına rağmen, hepsi fantastik değil. Ve en iyi öğretmenleri yapan zodyak işaretleri için, onları kutlamak için astroloji ve burçlar kullanabiliriz.

Gerçekten harika bir öğretmen olmak için agresif, arkadaş canlısı olmaksızın iddialı olmanız gerekir, ama mantıklı bir şekilde ve derslerinizi öğrencilerinizin hayatlarıyla nasıl ilişkilendireceğinizi bilmeniz gerekir. Ancak bunlar, büyük bir öğretmenin sahip olması gereken tek nitelik değildir - ek olarak, öğrencilerin çok fazla sabrına ve öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için ne yapmaları gerektiğini tam olarak bilme becerisine sahip olmaları gerekir.

Öğretmenler genç bir insanın hayatında birçok rol oynarlar - bir ebeveyn figürü, bir otorite, bir danışman ve bir arkadaş. Bir öğrencinin belirli bir anda ihtiyaç duyduğu şey için bir içgüdüne sahip olmaları gerekir. Harika bir öğretmen, hayal kırıklığına uğramadan sürekli olarak bir şeyleri açıklayabilir ve her ders için net hedeflere sahip olabilir. Ama aynı zamanda esnek olmaları da gerekiyor. 

Hayatınızdaki öğretmenlere minnettar olun, öğretileri farklı bir formda olsa bile, yeni bir programı nasıl kullanacağınızı veya size nasıl örgü yapılacağını öğreten teyzenizi göstermeyi teklif eden arkadaşınız gibi. 


1. Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak burcunun neyi öğrettiği önemli değil, onu sevdiklerini biliyorsunuz ve bu aşk Başak'ın öğrencilerine geçiyor. Öğrencileri sadece öğrenmekten değil, daha ileri gitmekten de heyecan duyuyorlar. Başak öğrencilerinde öğrenmeye duydukları açlığı beslemeye yardım ediyor , çünkü kendileri var.

Harika bir öğretmen, normalde ilginizi çekmeyeceğiniz ve onu büyüleyici bulduğunuz şekilde sunabileceğiniz bir konuyu ele alabilir. Başak öğretmenleri öğrencilerine dünyanın onlar için açılma sevincini aşılamaktadır.


2. Bağa (20 Nisan - 20 Mayıs)

Boğa neden harika öğretmenler? Cevap her zaman onların öğretim tekniklerini geliştirmeye çalıştıkları ve sadece öğrettikleri konuları değil, ana konularıyla ilgili olabilecek diğer konuları da öğrenmeye devam etmeleridir. Toroslar, zanaatlarında çalışmaya devam ederler, tıpkı herhangi bir sanatçının yapacağı gibi, ve asla durmak için yeterince iyi hissetmezler.

Ayrıca, Boğa son derece sabırlı ve genellikle ihtiyacı olan öğrencilere fazladan ilgi göstermeye istekli. Ve kalıcılar - ne kadar zor olursa olsun bir öğrenciye yardım etmeye çalışmaktan vazgeçmezler.


3. Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)

Her şeyden önce, Yengeç bireyleri kendileri hakkında ebeveyn vibe sahibi olurlar ve öğrencileri sadece Yengeçler hakkında bilgi sahibi olmadıklarını ve çalışmalarında nasıl yaptıkları hakkında bilgi sahibi olmayıp, her zaman onlar için orada olduklarını bilirler. Buna ek olarak, Yengeçler çok yaratıcı, bu yüzden kutunun dışında düşünmek ve öğrencilerinin öğrenmesine yardımcı olmak için benzersiz yollar ile geliyorlar.

Yengeç öğretmenleri işleri taze ve canlı tutmaya yetecek kadar kendiliğinden, ve yeterince yansıtıcı olmadığından, geçmişte çalışmayan ve onların üzerinde geliştirdikleri öğretim yöntemlerine bakabildiler. 


4. Balık(19 Şubat - 20 Mart)

Balıklar yaratıcı ve alışılmamış, ve onların öğretim tarzı. Hepsi, öğrencileri için yeni düşünce biçimleri yaratmak ve dünyalarını açmakla ilgilidir. Balıklar öğrencilerine çizgilerin dışındaki renklendirme değerlerini ve bakış açısını değiştirmeyi öğretir. Sınıfları normal bir sınıfta oldukları gibi bir ağacın altında tutabiliyorlar.

Balıklar son derece sezgiseldir ve her öğrencinin neye ihtiyacı olduğunu algılar ve öğrencilerine bire bir dikkat çekmeye çalışırlar. Balık öğretmenleri, özellikle drama, sanat veya fotoğraf öğretiyorlarsa en havalıdırlar. 


5. Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)

Capricorn'lar, öğretmen olarak yeteneklerine katkıda bulunan inanılmaz bir iş etiğine sahiptir. Bununla yüzleşelim: öğretim enerji tüketen ve zorlu bir iştir, ancak Capricorns bunun üzerinde gelişir. Kâğıtlarını çabucak notlandırıyorlar ve yapacaklarını söyledikleri zaman öğrencilerine geri götürüyorlar. Ders planlamasında pratik ve iyi, ama işleri canlı tutmak için yeterli yaratıcılık ve kıvılcım var.

Capricornlar öğrencilerine inanır ve hayatta başarılı olmalarına yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar. Ve onların yerine başkaları bile gelse bile, onlardan vazgeçmezler.


6. Koç (21 Mart - 19 Nisan)

Koç bireylerin öğrencileri kadar ateş ve enerji var. Genellikle öğrettikleri konular hakkında tutkuludur ve öğrencilerini meşgul edecek kadar kendiliğinden geçer. Koç öğretmenleri öğrencilerine macera sevgisini ve yeni şeyler denemekten keyif almayı tercih ederler.

Koç birbirine bağlanabilir ve öğrenciler, nereden geldiklerini ve neleri geçtiklerini anlıyormuş gibi hissederler. Koç, her zaman öğrencileri için ilginç şeyler tutan çeşitli şekillerde öğretir. Koç sınıfında kimse sıkılmıyor.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13