Aday Öğretmen Dosyası Hazırlama Tarihi?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Geçmiş yıllarda uygulanan mülakat (1. soruşturma) sonrası 2. güvenlik soruşturması 3 atama dönemi sonrasında tekrar getirildi. Bu süreçte kararnameler okullara gönderilmeden önce kolluk kuvvetlerinden alınan güvenlik soruşturması dosyasının olumlu sonuçlanması şartı aranmaktadır. Umarız tüm öğretmenlerimiz bu süreci sağlıklı bir şekilde kısa sürede atlatarak görevine başlayacaktır.

Bize gelen bilgiler MEB konu ile ilgilenen İçişleri Bakanlığına konunun aciliyetini bildirdiği yönünde.

Bunun dışında 1 Eylül 2022 tarihi itibari ile atanan ve tarafımıza dosya hazırlatmak isteyen öğretmenlerimiz ile ilgili yeni sistem çalışmalarımız tamamlanmış olup atanan öğretmenlerimizin atama kararnamesinin atandığı kuruma gelmesi ve danışman öğretmen atamasının yapılması gerekmektedir.

1 Eylül 2022 tarihinden önce atanan öğretmenlerimiz için zaten dosya hazırlama çalışmaları devam etmektedir.

Tüm öğretmenlerimize sağlıklı ve mutlu bir eğitim öğretim yılı diliyoruz.

adayogretmendosyasii

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı