ÖBA Videolarında Sorun Yaşıyorsanız Yapmanız Gerekenler?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

ÖBA Videolarında Sorun Yaşıyorsanız Yapmanız Gerekenler? 

Uzman ve başöğretmenlik eğitimleri için izlenen videolarda sorun yaşayan öğretmenlerin, şu adımları yapması sonucunda, sorun ortadan kalkabilir? 

Video hızlandırıcı eklentileri kullanmayınız. Hızlandırıcı programlar, video sonunda yeşil tik olmasını engelleyebilir.

Kullandığınız web browser / WEB tarayıcı geçmiş tarama verilerini, tarayıcı ön belleğini temizleyin.

Web browser/Web tarayıcı üzerinden "gizli sekme" ile ÖBA'ya giriş yapmayı deneyiniz.

Web Browser/Web tarayıcı üzerinden gizli sekme ile ÖBA'ya giriş yapmayı deneyiniz.

Web Browser/Web tarayıcı kaldırıp, yeniden yüklemeyi deneyiniz.

Web için kullandığınız ekstra bir güvenlik programınız, uygulamanız varsa onu geçici olarak kapatarak ÖBA'ya girişi deneyiniz. 

Tüm bunlara rağmen ÖBA videolarında izlemede sorun yaşıyorsanız, farklı bir cihazı deneyiniz. 

Soröğretmenim
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı