google-site-verification: google6827054ec461fa5a.html

ÖBA Eğitimleri Sonrası E-Sertifika Ne Zaman Alınacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

E sertifikanın sisteme düşmesi zaman alıyor mu? ÖBA eğitim videoları için e sertifika ne zaman ve nasıl alınıyor?

ÖBA eğitimlerini tamamlayan öğretmenler, faaliyet değerlendirme yapıp, e-sertifika almaları gerekmektedir.

Bazı öğretmenlerin sistemlerine e sertifika ve faaliyet değerlendirme hemen düşerken, bazılarına ise günler geçmesine rağmen henüz faaliyet değerlendirme ve e sertifika görüntülenmemekte. 

 E-sertifika modülünde hangi kurs ya da semineri görüntülemek istiyorsanız ona tıklıyorsunuz, yukarıdan rapor ala tıklıyorsunuz. 

İstediğiniz belge hangi tarih aralığında ise seminer mi, kurs mu ona dikkat ederek ekrandaki uygun sekmeyi tıklıyorsunuz, 

O zaman sertifika dolu bir şekilde görüntüleniyor. Aksi takdirde boş çıkıyor. Yazdır kısmından pdf olarak belgeyi kaydedebilirsiniz.

Değerlendirme yaptıkları halde e sertifikası görünmeyen öğretmenler, sorunu İl MEM Hizmet içi Eğitim Birimi ile görüşmesi gerekmektedir.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Faaliyet Değerlendirme Yapmazsam Ne OlurE Sertifika Almazsam Ne OlurE Sertifika Ne Zaman AlınırE-Sertifika Ne Zaman AlınacakÖBA Eğitimleri Sonrası E-Sertifika Ne Zaman AlınacakÖBA Eğitimleri Sonrası E-Sertifika Ne Zaman Alınacak?E Sertifika Ne Zaman AlınacakFaaliyet Değerlendirme Ne Zaman YapılacakUzman öğretmenlik öba Faaliyet DeğerlendirmeUzman öğretmenlikUzman öğretmenMebbisFaaliyet Değerlendirme Yapmayanlar Ne Yapacaköba Faaliyet Değerlendirme Yapılmazsa Ne OlurFaaliyet Değerlendirme Nasıl Yapılıyoröba Faaliyet Değerlendirme Nasıl YapılıyorE Sertifika Nasıl GörüntüleniyorE Sertifika Nereden AlınıyorE Sertifika Alma Adımları Neleröba E Sertifika Ne Zaman Görüntülenebileceköba Sertifikası Nasıl AlınırÖba Sertifikası Nasıl Alınır?Seminer Nereden IzlenecekSeminer Nereden Izlenecek 2022Seminer Nereden Izlenecek 2022?Öba Ne Zaman AçılacakÖba Ne Zaman Açılacak?Öba Eğitimleri Mebbise Işlenecek MiÖba Eğitimleri Mebbise Işlenecek Mi?öba E Sertifika Hemen Görüntülenebilecekmiöbadan E Sertifika Ne Zaman AlınacakE Sertifika Alma Adımlarıöba E Sertifikaöba Faaliyet DeğerlendirmeöbaöğretmenFaaliyet Değerlendirme Yapamayanlar Ne YapacakE Sertifikası Görünmeyenelr Ne YapacakE Sertifikaöba E Sertifika Görüntülemeöba Faaliyet Değerlendirme Nasıl YapılırÖBA Eğitimleri Sonrası E-Sertifika Ne Zaman Ne Zaman AlınacakÖBA Eğitimleri Sonrası E-Sertifika Ne Zaman Ne Zaman Alınacak?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol