Öğretmenler Kurulu Toplantıları Ne Zaman Yapılacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2021-2022 Eğitim Öğretim yılının bitmesine sayılı günler kaldı. Okullar 17 Haziran Cuma günü kapanacak ve milyonlarca öğretmen ve öğrenci 3 aylık bir yaz tatiline çıkacak.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamalarda, öğretmenlerin seminerlerinin bundan sonra her zaman online olarak ÖBA üzerinden yapılacağını duyurmuş ve öğretmenlerin 1 Temmuz tarihini beklemeden idari izinli sayılacaklarını açıklamıştı.

Seminerler yüz yüze olunca öğretmenlerin okula gitmelerine gerek kalmayacak. Peki sene sonunda yapılan kurul ve zümre toplantıları ne zaman ve nasıl yapılacak?

Öğretmenlerin kurul toplantıları konusunda il ve ilçelere göre değişiklikler göstermekte.

13-24 Haziran arası online ya da yüz yüze yapan okullar mevcut. Muhtemelen okul kurulu toplantı ve zümre toplantıları okulun kapandığı hafta okulların alacağı kararla netlik kazanacaktır. 

Anahtar Kelimeler:
Zümre Toplantıları Onlinemıöğretmenler Kurulu Toplantısı Onlinemıöğretmenler Kurulu Toplantısı Hangi TarihteŞube öğretmenler Kurulu NedirŞube öğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman YapılırZümre Toplantıları Ne Zaman YapılırÖğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman YapılırÖğretmenler Kurulu Toplantısı Ders Saatinde Yapılır Mi2.dönem öğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman YapılırIlçe Zümre Toplantısı Yılda Kaç Kez YapılırZümre Toplantısı Yılda Kaç Kez YapılırZümre öğretmenler KuruluÖğretmenler Kurulu Toplantıları Ne Zaman YapılırÖğretmenler Kurulu Toplantıları Ne Zaman Yapılır?SENE BAŞI ÖĞRETMENLER KURUL TOPLANTISIÖğretmenler Kurulu Toplantı TutanaklarıÖğretmenler Kurulu Toplantısı Nasıl YapılırMEB Eğitim Kurulları Ve Zümreleri YönergesiÖğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman Ve Kaç Defa YapılırSene Başı Zümre Toplantıları Nasıl Ve Ne Zaman YapılırZümre Toplantıları Ne Zaman Nasıl Yapılıröğretmen Kurul Toplantıları Online Mı Yapılıröğretmenlerin Zümre Toplantıları Yüz Yüze Mi YapılacakSene Sonu Zümre Toplantıları Ne Zaman Yapılıröğretmen Kurul Toplantı Tarihleriöğretmen Kurul Toplantıları Nasıl YapılırKurul Toplantısı Nasıl OlurZümre Toplantısı Nasıl OlurSene Sonu Toplantıları Ne Zaman Nasıl Yapılacaköğretmen Sene Sonu Toplantıları Nasıl Yapılacaköğretmen Zümre Toplantıları Onlinemıöğretmen Zümre Toplantıları Yüz Yüze Mi2 Dönem öğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman Yapılır2 Dönem öğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman Yapılır?öğretmenler Kurulu Toplantısı Ne ZamanÖğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman 2022Öğretmenler Kurulu Toplantısı Ne Zaman 2022?2021 2022 Zümre Toplantıları Ne Zaman2021 2022 Zümre Toplantıları Ne Zaman?Öğretmenler Kurulu Ne Zaman ToplanirÖğretmenler Kurulu Ne Zaman Toplanir?Okul Kurul Toplantısı Ne Zaman Yapılıröğretmen Kurul Toplantısı Hangi Tarihlerdeöğretmen Kurul Toplantısı Ne Zamanöğretmen Kurul ToplantılarıöğretmenÖğretmenler Kurulu Toplantıları Ne Zaman YapılacakÖğretmenler Kurulu Toplantıları Ne Zaman Yapılacak?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol