BİLSEM Yaz Okulu Atölye Programları

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

BİLSEM yaz okulunda bilim ve sanat alanlarında yapılacak atölye çalışmalarının örnek programlar hazırlanarak erişime açıldı.
Bu yıl ilk kez 2-12. sınıflardaki tüm öğrencilere açılan BİLSEM yaz okulları atölye programları hazırlandı. Bilim ve sanat alanında açılacak programlara başvuran tüm öğrenciler eğitime katılabilecek.
 
Programlar; ilkokul, ortaokul ve lise kademeleri için ayrı ayrı hazırlandı. Etkinlik temelli geliştirilen programlarda öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda potansiyellerini en üst düzeyde ortaya koyabilmelerini sağlamak ve yaz dönemini en verimli şekilde değerlendirmelerine katkı sunmak amaçlandı. 
 
Öğrencilerin atölyelerde aldıkları eğitim ile bilimsel düşünce ve davranışlarla estetik değerleri birleştiren; üretken, sorun çözen, kendini gerçekleştirmiş bireyler olarak yetişmeleri, yetenekleri ve yaratıcılıklarını erken yaşta fark ederek en üst düzeyde kullanmaları ve beceriler edinmeleri hedeflendi. 
BİLSEM'lerde 18 Temmuz'da başlayacak kurslar, 14 Ağustos'ta sona erecek. Dersler, hafta içi ve cumartesi günleri, günde 2 ve haftada 8 saat olarak düzenlenecek. Yaz okulu, toplam 4 hafta sürecek. Dersler 40 dakika olacak.

BİLSEM Yaz Okulu Havacılık ve Uzay Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

  

BİLSEM Yaz Okulu Robotik Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

BİLSEM Yaz Okulu Yaratıcı Yazarlık Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

 

BİLSEM Yaz Okulu Akıl Oyunları Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

BİLSEM Yaz Okulu Bilimsel Araştırma Teknikleri Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

BİLSEM Yaz Okulu Erdem Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

   

BİLSEM Yaz Okulu Düşünme Eğitimi Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

   

BİLSEM Yaz Okulu Görsel Sanatlar Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

  

BİLSEM Yaz Okulu Müzik Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

  

BİLSEM Yaz Okulu Yenilikçi Tarih Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

  

BİLSEM Yaz Okulu Elektronik Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

BİLSEM Yaz Okulu Tasarım ve İnovasyon Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

BİLSEM Yaz Okulu Yenilenebilir Enerji Atölyesi Programına ulaşmak için tıklayınız.

MEB

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı