SKL Coin Yorum 2021. SKL Coin Nedir?

Bir saniye içerisinde yaklaşık 2000 civarında işlem yapabilme kapasitesine sahip olma SKL Coin ağı, son zamanların en büyük sorunlarından biri olan ölçeklenebilirlik sorunu ile ilgili olarak da çözüm üretmiş gibi görünüyor. SKL Coin yorum 2021 verileri sahip olduğu güvenlik zırhı sayesinde çok sayıda yatırımcının ilgisini çekeceği yönünde şekilleniyor. Ancak bu konuda kesin bir veri olduğunu söylemek de mümkün değil. Kripto para piyasalarında dengeler çok hızlı bir biçimde değişebiliyor ve bu nedenle hiçbir coinde yapılamadığı gibi SKL Coin ile ilgili olarak da gelecek tahminlerinde maalesef netlik bulunmuyor.

Referans göstererek % 20 komisyon indirimli Binance üyeliği için TIKLAYINIZ

SKL COİN NEDİR?

SKL, SKALE Network'ün ERC-777 yerel yardımcı program tokenı olup aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Ağ Güvenliği ve Stake etme: SKL token sahipleri, blokları doğrulayarak, akıllı sözleşmeleri yürüterek ve ağı güvenli hale getirerek SKALE Ağı işlevini yapan nodeları çalıştıran doğrulayıcılara SKL tokenlerini aktarabilir ve devredebilir.Ödemeler: geliştiriciler, SKL tokenlarını kullanarak elastik blok zincirlerine (S-zincirleri) abonelik erişimi satın alabilirler.

Yönetim: SKALE ağının tüm ekonomik parametrelerini kontrol eden zincir üzerinde oylama için SKL tokenları kullanılacaktır. SKALE Network, geliştiricilerin Ethereum uygulamalarını yüksek performans ve düşük maliyetlerle çalıştırmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Proje ayrıca, her uygulamaya, merkeziyetsizlikten veya güvenlikten ödün vermeden Ethereum Mainnet'e sorunsuz bir şekilde bağlanabilen kendi blok zincirini veren uygulamaya özel blok zincirleri de sağlıyor.

SKALE, geliştiricilere yüksek düzeyde yapılandırılabilir, tamamen merkezi olmayan zincirleri kolayca sağlama yeteneği sağlayan açık kaynaklı bir esnek blok zinciri ağıdır.Ethereum ile bağlanan ve Ethereum Ağına derinlemesine entegre olan bir güvenlik ve yürütme katmanı görevi görür. Ağ, tümü Ethereum genel ana ağına bağlı ve tüm Ethereum ekosistemiyle tamamen uyumlu binlerce bağımsız blok zinciri (elastik yan zincir) dosya depolama zincirini ve diğer alt zincir türlerini desteklemek için doğrusal olarak büyüyor. SKALE, ağda doğrulayıcı olarak çalışma, temsilci olarak pay alma veya kaynaklarının bir payına erişim hakkını temsil eden karma bir kullanım tokenı olan SKL tokenını kullanır.

SKALE zincirleri, saniyenin altında blok süreleri uygulayabilir, her zincirde 2.000 tps'den fazla çalıştırabilir ve merkezi olmayan depolamaya ek olarak tam durumlu akıllı sözleşmeler ve EVM'de makine öğrenimi çalıştırabilir.SKL, diğer ana kripto para birimlerinin aksine bir dizi kripto borsasında listelenmiştir, doğrudan fiat parayla satın alınamaz. Bununla birlikte, önce herhangi bir büyük borsadan Bitcoin, ETH, USDT satın alarak bu kripto parayı kolayca satın alabilir ve ardından bu parayı işlemeyi teklif eden borsaya aktarabilirsiniz.

SKL Coin Haberleri
Etherium’un alt yapısını kullanan SKL’nin de geçen ayın ortalarında yaşanan altcoin yükselişinden payını aldığı biliniyor. Hatta bu yükseliş döneminde %110 civarındaki yükselişi ile zirveye oturmuştu ve toplam piyasa değeri neredeyse 629 milyon civarına ulaşmıştı.

Gelecek günlerde değerini katlayacağı düşünüle SKL Coin’e uzmanlar oldukça olumlu bakıyor. Yapılan açıklamalara göre SKL Coin’in yükselişi Mayıs ayı itibariyle yeniden başlayacak. Bu yükselişte güvenlik duvarının ve yatırımcılarının da büyük etkisi olacak. Yatırımcıların söz konusu coinle ilgili tercih nedenleri ise,

  • Güvenlik duvarı
  • Etherium alt yapısını kullanması
  • Sistem kullanıcılarına sağlayacağı ödüller olarak ifade ediliyor.

Referans göstererek % 20 komisyon indirimli Binance üyeliği için TIKLAYINIZ


Uzmanlar bu doğrultuda açıklama yapsa da belirlenen tarihlerde SKL Coin ile ilgili gerçekleşmesi beklenen yükseliş kesinlik taşımıyor.

SKL Coin Grafik
SKL Coin Grafik verilerine göre, network değeri 6,62 TL olarak görünüyor. Son 1 günlük fiyat verilerine göre meydana gelen değişim, 0,7678 TL ve 1 günlük en düşük fiyat değeri 5,73TL en yüksek fiyat değeri ise, 6,90 TL. İşlem hacmi % 146,06 Lık bir yükselişle 1,716,058,296.93 TL olan SKL Coin’in market hacmi 0,3892’dir. Piyasadaki hâkimiyeti %0,02 olan söz konusu coinin piyasa sıralaması 129.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol