Shiba Inu Ne Demek. SHİBA INU coin fiyatı

Shiba Inu, Japonya'dan gelen bir av köpeği türüdür. Küçük-orta cins, Japonya'ya özgü altı orijinal ve farklı spitz köpek ırkının en küçüğüdür. Dağlık arazi ve yürüyüş parkurlarıyla çok iyi başa çıkan küçük, uyanık ve çevik bir köpek olan Shiba Inu, başlangıçta avlanmak için yetiştirildi.

Tesla CEO’su Elon Musk, takipçilerine bir Shiba Inu satın almak istediğini belirtti. Ardından bu altcoin projesinin fiyatında yükseliş gözlemlendi. Ancak Elon Musk’ın, aşağıdaki tweet’i atarken özellikle bir altcoin’den bahsetmediğini belirtmekte fayda var. Ancak kripto para kullanıcıları, Musk’ın tweet’ini, Shiba Inu (SHIB) isimli projeye yormuş gibi görünüyor.

GATE.İO KAYIT OLMAK İÇİN (REFERANSLI): https://www.gate.io/ref/4040784

Japonya kökenli bu av köpeği cinsi, önce “Doge” meme’ine; daha sonra ise Musk’ın yıllardır teşvik ettiği kripto para birimine dönüşen Dogecoin’e ilham verdi.

Merkezi olmayan borsa (DEX) olan Uniswap’te (UNI) listelenen Shiba Inu (SHIB), Elon Musk’ın tweet’iyle 0.00000002 dolardan 0.00000008 dolara yükseldi. Yani yüzde 300 sıçradı ve işlem hacmi 25 milyon dolara yükseldi.

SHIB Fiyatı Canlı Veri
SHIBA INU bugünkü fiyatı $0,000002 USD, 24 saatlik işlem hacmi $166.010.194 USD. SHIBA INU son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #2414, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

GATE.İO KAYIT OLMAK İÇİN (REFERANSLI): https://www.gate.io/ref/4040784

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol