Şeyma Subaşı (SYMS) Coin Nedir? Şeyma Subaşı (SYMS) Token Nereden Alınır?

Meme coinler arasına Türk isimli coinler eklenmeye devam ediyor. Sedat Peker coin sonrası bu kez Şeyma Subaşı (SYMS) coini piyasaya sürülerek satışına başlandı. 

SYMS coin hangi borsada var?

Şeyma Subaşı kripto parasının bir de Telegram grubu bulunuyor. Grubun açıklamasında ise Şeyma Subaşı’nın ünlü sözü “Herkesi Mutlu Edemezsin, Çünkü Pizza Değilsin” yer alıyor. Anlık olarak 83 yatırımcısı bulunan paranın fiyatı şu anda 0,183344 dolar. Yükseliş ise devam ediyor, ancak şaka amacıyla kurula SYMS coinin geleceği ise merak konusu.

Şeyma Subaşı'nın instagram sayfası paylaşımları, özel yaşantısı, sevgilileri, aldığı nafakası, kitabı derken coini çıktı! Türkiye'de adı ünlü Tv sahibi Acun Ilıcalı ile evliliği ile duyulan, şimdilerde ise Mısırlı zengin iş adamı Mohammed Alsaloussi ile evliliğe hazırlanan fenomen isim Şeyma Subaşı kripto para olarak karşımıza çıkarıldı. poocoin verilerine göre Şeyma Subaşı ( SYMS / BNB) coini şu saatlerde 0,809172 $ seviyesinde işlem görüyor.

Şaka coinler, shit coinlere her yeni gün gerek ünlü isimlerle, gerekse anlamsız isimlerle yenileri ekleniyor. BU kez piyasaya sürülen Türkiye'nin yaptığı her paylaşımla olay ismi Şeyma Subaşı oldu. İletişim sayfaları bulunmayan, web sitesiz ancak telegram grubu olan SYMS Grubun açıklamasında Subaşı'nın "Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin" şeklindeki ifadesi ile karşılanıyor. Şimdiden ilgi görmeye başlayan Şeyma coinleri için araştırmalar başlamış gözüküyor.

Özellikle sosyal medya paylaşımları ile önemli bir kitleyi fan olarak edinen, yeni nesil pek çok kadının örnek aldığı Şeyma Subaşı ismi meme Token olarak kripto para olarak piyasaya sürüldü. Şeyma Subaşı (SYMS) meme Token'ı 6 Haziran itibariyle PooCoin listesine 0,0171 Dolar ile girerek şu sıralarda ise 0,8091 Dolar seviyesinde işlem görüyor.

Henüz bir web sitesi bulunmayan Şeyma Subaşı (SYMS) coini 197 kişi tarafından satın alınmış sahibi bulunuyor. Toplam arz olarak 100.000 adet olarak basılan SYMS coini satın almak isteyenler ise bu coini nereden nasıl satın alabileceklerini araştırıyor.

Şu sıralar hamile olduğu Mısırlı Dünyaca ünlü zengin iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evlilik arefesinde olan Şeyma Subaşı'nın hali hazırda eski eşi Acun Ilıcalı'dan önemli bir miktar olan 115 Bin TL gibi bir nafaka aldığı biliniyor. Evlilik ile birlikte Acun adeta feraha erecek gibi gözüküyor. Çünkü nafakası kesilecek olan Subaşı, yeni eşinin himayesine girmiş olacak.

Şeyma Subaşı (SYMS) coin nerden alınır?

BEP-20 protokolüne uygun piyasaya sürülen Şeyma Subaşı SYMS meme Token satın almak isteyenler için sözleşme adresi olan 0x5d78c3a5337c28925913bd4799b61cdb9da31925 bu adresle Pancaceswap üzerindne BNB coinle satın alınabiliyor. Şeyma Subaşı (SYMS) meme coinlere yatırım yapmak isteyenlere duyurulur!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol