Pitbull Coin Nasıl Alınır?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Pitbull Coin Nasıl Alınır?

Pitbull coin nasıl alınır sorusunun yanıtı, değeri düşük olan coinler ile yatırım yapmak isteyen bireyler tarafından araştırılmaktadır. Günümüzde değeri oldukça düşük seviyede olan ve bu nedenle uzun vadeli yatırımlar için tercih edilen Pitbull coin, borsada PIT coin olarak adlandırılmaktadır. Tüm borsalarda olmayan bu coin türü, tasarımcılar ve borsa uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

Pitbull coin almak isteyen bireyler, bu sanal para birimine sahip olmak için PIT coin satışı yapılan borsaların birinde bir hesap oluşturmalı ve normal coin alma işlemlerini yapmalıdır. Bu sayede Pitbull coin alım emri oluşturabilir ve yatırım yapmak istediğiniz kadar coin alabilirsiniz.

Pitbull Coin Hangi Borsada?

Pitbull coin daha önce de belirtildiği üzere her kripto para sitesinde bulunamamaktadır. Bu nedenle PIT coin almayı düşünen bireyler, Pitbull coin hangi borsada sorusuna yanıt aramaktadır. Pitbull coin, güncel olarak 3 farklı borsa sitesinde satılmaktadır. Bu siteler;

  1. CoinTiger

  2. IndoEx

  3. PancakeSwap şeklindedir.

Yukarıdaki listede belirtilen borsa sitelerinde bir üyelik kaydı oluşturabilir ve Pitbull coin de dahil olmak üzere pek çok farklı kripto para birimi alım satımı yapabilirsiniz.

Pitbull Coin Hesaplama

Pitbull coin yatırımları yapmak isteyenler, Pitbull coin hesaplama işlemi yapmak istemektedir. Pitbull coin değerini hesaplayabilmek için 1 PIT coin değerinin kaç TRY birimine denk geldiğini bilmek gerekmektedir. Güncel olarak 1 Pitbull coin 0,00000003 TL’ye eşittir. Değeri henüz düşük olduğu için ise toplu alımlar için tercih edilmektedir. Bu bağlamda;

  • 1.000 adet Pitbull coin 0,000031 TL

  • 1.000.000 adet Pitbull coin ise 0.03098 TL değerindedir.

Pitbull Coin Gate.io Ne Zaman Gelecek?

Pitbull coin gate.io ne zaman gelecek sorusuna yanıt arayan bireyler, Gate.io borsası üzerinden Pitbull coin işlemlerinin henüz yapılamadığını bilmelidir. Bu borsada pek çok coin ve token bulunsa da Pitbull coin biriminin Gate.io borsasına gelmesini sayısız insan beklemektedir. Ancak günümüzde Gate.io ya da Pitbull coin tarafından yapılan herhangi bir açıklama bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü de PIT coin alım satımlarının ne zaman Gate.io borsasına dahil olacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır.

Pitbull coin hakkında daha fazla bilgi almak için; https://bedavainternet.com.tr/pitpull-coin-gelecegi-pit-coin-alinir-mi/6241/ adresini ziyaret edin.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13