Newscrypto (NWC) Coin Nedir

NewsCrypto Coin (NWC), Stellar blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir kripto paradır. Bu arada, NWC, NewsCrypto ekosistemi içinde bir değer birimidir. Aynı zamanda ödeme, biriktirme ve ödüller için kullanıldığı için ekosistem içerisinde bir değişim aracıdır.

Newscrypto mobile aplikasyonu ile traderler için birçok özelliği bir arada sunuyor. Kripto oyunlar eğitim setleri, ve sosyal topluluk bölümü içeriyor. Toplam arzı 280 milyon NWC olup dolaşımdaki arzı ise 160 milyondur. NWC başlangıçta stellar ağı üzerinde inşa edilmişken 2021’in başında binance smart chain ve ethereum üzerinde kullanıma sunuldu. NewsCrypto web sitesinde, kullanıcıların üç farklı zincirde farklı NWC sürümleri arasında geçiş yapmalarına olanak tanıyor.

NWC COİN NEDİR?

NewsCrypto belirteci (NWC), acemi tüccarlardan kripto uzmanlarına kadar herkes için kapsamlı bir gösterge seti, eğitim kaynakları ve eğlence sunan NewsCrypto ekosisteminin yerel belirtecidir. NWC, bir kripto tüccarının ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir yerde sunmayı ve aynı zamanda kullanıcıların birbirlerinden öğrenebilecekleri ve kaliteli içerik yayınlamak için NWC kazanabilecekleri topluluk odaklı bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

NWC belirteci, blockchain teknolojisi ve kripto para birimi ticareti üzerine etkileşimli eğitime odaklanan çevrimiçi platforma erişimin yanı sıra, NewsCrypto mobil uygulamasında eğlence (yani kripto oyunları) ve bir topluluk içeren ek özelliklere erişimin kilidini açmak için kullanılır. eğitim kaynakları ve piyasa takip yazılımı dışında bir bölüm.

Token, 280 milyon NWC'lik sabit bir sınıra sahiptir ve tüm abonelik ücretlerinin % 20'si akıllı bir sözleşmeyle otomatik olarak yakılarak deflasyonist bir modeli izler. Jeton, platform üyelik ücretlerinin yanı sıra, ekosisteme katkılarından dolayı topluluk üyelerine değer aktarımı ve ödüller için de kullanılır. NewsCrypto tamamen kendi kendine finanse edildiğinden ve bu nedenle herhangi bir dış sermayeden bağımsız olduğundan, büyümesi tamamen topluluk tarafından yönlendirilir, bu da herkesin tüm topluluğun yararına hareket etmeye ve güvenilir ve değerli içerik sağlamaya teşvik edildiği anlamına gelir.

NWC başlangıçta Stellar blockchain üzerine inşa edilmişken, 2021'in başlarında Ethereum ve Binance Smart Chain'de de kullanıma sunuldu. NewsCrypto tarafından yapılan, kullanıcıların üç farklı zincirde farklı NWC sürümleri arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan bir çapraz zincir takas çözümü, NewsCrypto web sitesinde mevcuttur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol