MODA DAO (MODA) Token Nedir? MODA DAO (MODA) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

MODA DAO, metaverse ve play-to-kazan dönemi için tasarlanmış merkezi olmayan bir müzik teknolojisi ağıdır. MODA, NFT'ler, mikro lisanslama, DAO yönetimi ve DeFi aracılığıyla Web3'ün müzikte benimsenmesine adanmıştır. Eğlence ve finansal değer artık tek bir dijital birimde değiş tokuş edilebilir; NFT ve akış hizmetlerinden ve sosyal medyadan elde edilen veriler, müziği çekici bir yatırım aracı haline getirdi. MODA DAO, içerik oluşturucular ve hayranlar arasındaki değeri daha önce görülmemiş şekillerde artırmak için bu aracıları ortadan kaldırır. Web3 etrafında tasarlanmış açık ve kapsayıcı bir müzik endüstrisi DAO. Lansman ortakları, Music3'ün geleceğini yazmaya hazır en iyi müzik endüstrisi ve teknoloji profesyonelleridir.

MODA DAO, merkezi olmayan bir teknoloji ağı ve topluluğudur. Metaverse ve kazan-kazan dönemi için tasarlanan MODA, NFT'ler, mikro lisanslama, DAO yönetimi ve DeFi aracılığıyla müzik endüstrisinde Web3'ün benimsenmesine adanmıştır. Eğlence, sözleşme ve finansal değer artık tek bir dijital birimde değiş tokuş edilebilir; NFT. Akış hizmetlerinden ve sosyal medyadan elde edilen veriler, müziği dünyanın en zenginleri için çekici bir yatırım aracı haline getirmişti. Şimdi, MODA DAO, yaratıcılar ve hayranlar arasındaki değeri daha önce hiç görülmemiş şekillerde artırmak için bu aracıları ortadan kaldırıyor.
MODA, yalnızca Web3 müziğini ilerletmek ve ses yaratıcıları için daha sürdürülebilir bir gelecek oluşturmak amacıyla (belirteçleştirilmiş bir değer yapısıyla) kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak kurulmaktadır.

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

Token adı: MODA DAO
Token sembolü: MODA

Web sitesi: https://www.modadao.io/

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MODA DAO (MODA) Token nereden satın alabilirim?

MODA DAO (MODA) Token Nereden Satın Alabilirim

MODA DAO (MODA) Token NEREDEN ALINIR?

MODA DAO (MODA) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP MODA DAO (MODA) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gate.İo Puanlar Ne İşe Yarıyor? Gate.io Borsası Nasıl Kullanılır?

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol