Mines of Dalarnia (DAR) Token Nedir? Mines of Dalarnia (DAR) Coin Geleceği

Binance Launchpool’in 23. projesini duyurdu. Binance Smart Chain üzerinde bir aksiyon-macera oyunu olan Mines of Dalarnia (DAR) token Binance Launchpool’in 23. projesini oldu. Peki Mines of Dalarnia (DAR) nedir? 

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mines of Dalarnia bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, düşmanlarla savaşırken ve nadir kalıntılar ve eserler ararken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak için becerilerini ve donanımlarını geliştirerek çeşitli oyun içi öğeleri benimser ve birleştirir.

Mines of Dalarnia, prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelere sahip bir aksiyon macera oyunudur. Oyuncular, nadir kalıntılar ve eserler ararken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak için becerilerini ve donanımlarını geliştirerek çeşitli oyun içi öğeleri benimser ve birleştirir.

MoD oynanışı iki moda ayrılmıştır: Madencilik oyunu, oyuncunun bir karakteri kontrol ettiği ve onları prosedürel olarak oluşturulmuş bir seviye (arsa) boyunca yönlendirdiği, çeşitli toprak bloklarında madencilik, çeşitli mineralleri keşfetmek ve toplamak için 2D platform madenciliği oyunu. nadirlikler. Toplanan mineraller daha sonra karakteri madencilik ekipmanı ve karakter özellikleri aracılığıyla yükseltmek için kullanılır. Toplanan mineraller, Real Estate oyununda bir arsa kiralamak için gerekli olan bir rafineri yapmak için de kullanılabilir; bu, oyuncuların başkalarının içinde madencilik yapması için seviyeleri/arsaları satın aldığı ve kiraladığı bir yönetim tarzı arayüzüdür. Biz kesinlikle blockchain oyunundaki en eski geliştiricilerden biriyiz ve mevcut test ağı herkese açık ve oynanabilir. Bu arada, blok zincirindeki mevcut oyunlar jeton ekonomisi özelliklerine daha fazla vurgu yapıyor, Oyuncu deneyiminin “kazanma” yönü etrafında geliştiği yerlerde; Ancak, biz bir oyun stüdyosu olarak, 1. gündeki ekonominin yanı sıra eğlenceli oyun deneyimini de dengelemek istiyoruz. oyuna jeton teşvikleri olarak.

Binance'a komisyon indirimli kayıt olup Mines of Dalarnia satın almak için bağlantıdaki referans linkinden üye olabilirsiniz

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol