KSM Starter (KST) Token Nedir? KSM Starter (KST) Coin Geleceği

KSM Starter, Polkadot'un kanarya ağına en yıkıcı projeleri dahil etmeyi amaçlayan Kusama'daki birincil fırlatma rampası. Korumak, ek güvenlik sağlamak ve topluma ve projelere gerçek değer katmak için tasarlanmış yenilikçi ürünlerle KSM Starter, erken DeFi sahnesinde tanınabilir bir güç olmaya ve bir fırlatma rampasından daha fazlası olmaya hazırlanıyor.

KSM Starter bugünkü fiyatı ₺20,93 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺4.814.451 TRY. KST / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. KSM Starter son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3323, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 60.000.000 KST coin.

KSM Starter, Kusama ağı ve daha büyük Substrate ekosistemi üzerine inşa etmek isteyen yaklaşan projeleri destekleyen Kusama'daki birincil fırlatma rampası. Biz topluluk için, topluluk tarafından ve topluluk için bir platformuz. KSM Starter, projeler karmaşık Kusama ekosistemine katılma olasılığını keşfetmeye kararlı olduğu sürece, herhangi bir projenin fon toplamasına izin verir. Ayrıca, KSM Starter, Kusama ekosistemini zenginleştirirken, topluluklarının keyif alabileceği üstün ürünler oluşturmaya ve sunmaya devam etmek için uzmanlarla ve halihazırda kurulmuş projelerle ortaklık kurmak için bu gelişmekte olan projelere benzersiz fırsatlar sunuyor.

Token adı: KSM Starter
Token sembolü: KST

Web Sitesi: https://ksmstarter.com

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KSM Starter (KST) Token nereden satın alabilirim?

KSM Starter (KST) Token Nereden Satın Alabilirim

KSM Starter (KST) Token NEREDEN ALINIR?

KSM Starter (KST) Token  şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP KSM Starter (KST) Token  ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol