Domi (DOMI) Token Nedir? Domi (DOMI) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Domi Online, NFT'ler tarafından desteklenen 3D Blockchain MMORPG kazanmak için bir oyundur. Dünyanın en büyük ücretsiz MMORPG'si "Runescape"den gelen lider geliştiricimiz, ChainGuardians'tan blok zinciri uzmanları (NFT'yi kazanmak için oynamanın gerçek öncüleri) ve PelleK'ten ses ve SFX ile sektördeki en iyilerden bazılarını bir araya getirdik. (League of Legends, Magic: The Gathering, Power Rangers, Path of sürgün, PolkaPets ve daha fazlası). Domi Online, maksimum seviye sınırları veya beceri sınırları olmadan, ancak modern bir kullanıcı arayüzü ve savaş s ile eski okul beceri ve seviyeleme mekaniklerine sahip bir MMORPG'dir. Oyna-kazan alanına yapılan birçok yeni tanıtımdan farklı olarak, Domi sadece bir teknik incelemeden daha fazlasıdır, büyüler, dövüşler, canavarlar ve NPC'lerle tamamen işlevsel bir dünyadır. Domi'nin Alpha versiyonu, 2022'nin 3. çeyreğinde oynamaya hazır olacak.

Domi ne demek?
Hakimiyet üstünlük anlamını içermektedir. Piyasa hakimiyeti yani dominance, bir kripto paranın sahip olduğu piyasa değerini, kripto para piyasasının genel değerine oranlayarak hesaplanır

Domi Online bugünkü fiyatı ₺2,30 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺7.101.417 TRY. DOMI / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Domi Online son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #3608, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 1.000.000.000 DOMI coin.

Domi Online ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioPancakeSwap (V2), Uniswap (V2), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Domi Online, NFT'ler tarafından desteklenen 3D Blockchain MMORPG kazanmak için bir oyundur.

Dünyanın en büyük ücretsiz MMORPG'si "Runescape"den gelen lider geliştiricimiz, ChainGuardians'tan blok zinciri uzmanları (NFT'yi kazanmak için oynamanın gerçek öncüleri) ve PelleK'ten ses ve SFX ile sektördeki en iyilerden oluşan bir ekip oluşturduk. (League of Legends, Magic: The Gathering, Power Rangers, Path of Exile, PolkaPets ve daha fazlası).

Socials'ı açmadan veya Domi ile ilgili haberleri dünyaya paylaşmadan önce aylarca gölgede oyunu geliştirmek, bu yüzden bu yolculuğa topluluğumuzla birlikte eksiksiz bir oyun tasarımı, tamamen monte edilmiş bir ekip ve çalışan, güzel ve işlevsel bir oyunla başlıyoruz.

Token adı: Domi
Token sembolü: DOMI

Web sitesi: https://domionline.io/

Domi (DOMI) Token nereden satın alabilirim?

Domi (DOMI) Token Nasıl Satın Alabilirim

Domi (DOMI) Token NEREDEN ALINIR?

Domi (DOMI) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Domi (DOMI) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol