Bubblefong (BBF) Token Nedir? Bubblefong (BBF) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Baby Shark BubbleFong Friends, zamana direnen klasik arcade-bulmaca oyunlarından esinlenmiştir. Bu projeye, Baby Shark Bubble Fong Friends aracılığıyla Play-to-Earn'in (P2E) yaygınlaştırılmasına öncülük etme nihai hedefi ve misyonuyla başladık. Her tür oyuncunun Baby Shark Bubble Fong Friends'in keyfini bir arada yaşayabilmesi için hem modern hem de klasik oyun türlerini birleştirerek oyuncularımıza yeni nesil bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Oynaması ve öğrenmesi kolay, IP'si ve hikayesi herkes tarafından, her yerde tanınabilen ve hem gündelik hem de çok uzun bir süre alakalı olacak şekilde oluşturulmuş çok platformlu bir oyun hizmeti sunarak P2E oyunlarını popülerleştirmeyi amaçlıyoruz. rekabetçi oyun sahneleri.

Bubblefong ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioMEXC

BBF Limtied'in [BabyShark BubbleFong Friends], The Pinkfong Company'nin Baby Shark IP lisansına dayalı bir P2E oyunudur.

Baby Shark Bubble Fong Friends, herkesin aşina olduğu ve keyif aldığı popüler klasik bubble shooter oyun türü ile birden fazla kullanıcının gerçek zamanlı olarak birbirleriyle rekabet ettiği battle royale oyun stilini birleştiren bir oyundur. Baby Shark Bubble Fong Friends, 101 Battle Royale, Takım Savaşları, Tekli Oyun modu ve daha fazlasını içerir.

Oyunda edinilen karakterler, ekipman ve öğeler, 'GameFi' ile madencilik yapmak için kullanılabilen NFT'ler olarak yayınlanabilir. Bu sistem, oyuncular arasında açık NFT işlemlerine izin verir. Baby Shark Bubble Fong Friends, iki tür sanal para birimi çıkarmayı ve üzerinde çalışmayı planlıyor

Token adı: Bubblefong
Token sembolü: BBF

Web sitesi: https://bubblefong.io/

Bubblefong (BBF) Token nereden satın alabilirim?

Bubblefong (BBF) Token Nasıl Satın Alabilirim

Bubblefong (BBF) Token NEREDEN ALINIR?

Bubblefong (BBF) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Bubblefong (BBF) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol