Thodex'in Sahibi Faruk Fatih Özer Kimdir?

Thodex'in kurucusu ve sahibi Faruk Fatih Özer yurt dışına kaçtığı iddiaları ile gündeme geldi. Thodex'i kullanan çok sayıda yatırımcının siteye erişimemesi sonrasında Faruk Fatih Özer'in yurtdışına kaçtığı iddia edildi. Thodex kullanıcıları bu süreçte neler olacağını merak ederken, Faruk Fatih Özer kimdir sorusuna da yanıt aranıyor

Faruk Fatih Özer kimdir?
 

30'lu yaşlarında olan Faruk Fatih Özer çalışma hayatına 2007 yılında başladı. 2008 yılında Koineks şirketi ile kripto para borsasında giriş yaptı, 2017 yılının eylül ayı ile beraber Thodex’i kurdu ve Koineks’in mevcut kullanıcıları Thodex’e taşındı. Bir dönem e-ticaret sektöründe de aktif olan Faruk Fatih Özer, ardından yazılım teknolojileriyle ilgilenmeye başladı. Thodex şirketi başta Türkiye olmak üzere Myammar, Azerbaycan ve İngiltere gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyordu.

Kripto borsasının yanı sıra e-ticaret ve yazılım teknoloji alanlarında da çalışan Faruk Fatih Özer'in şirketi Thodex, Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Myanmar, İngiltere gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyordu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol